Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szikrázó napsütés, száraz út, nap fénye simogat(persze csak ablakon keresztül !). Kinézek, és arra gondolok, hogy indulok motorozni, kimegyek az erkélyre: 2-fok !!!
Na mindeggy, talán majd délután !!
Felöllem nyugodtan!!!
Tök szar ez a suliidő, itt a szombat és itthon punyadok, ez felháboritó!!
De várom már a nyarat!!!!!!!!!
Csajok, buli, haverok, motorok.......
Ejtsük már ezt a 2T vs. 4T témát!!! Soha nem volt és soha nem is lesz értelme ennek a vitának
Hehe, majd amikor 10000 Km után újithatod a gépet!!!!!!!
Haveromnak van egy rs 50-es 4000 Km körül van benne és tök oda van már a motorja!!
Bazeg nekem nem mondták!!!!!!!!!!!!
Jó akkor voltam kemény "15" éves!!!!!!!!!!!!!
Basszus, ez tök kiment a fejemből, amikor a motort vettem akkor mondták hogy lesz hozzá valami gyári tuning kit de azóta elfelejtettem megérdeklődni hogy hogy áll a dolog .
Ja, nekem már volt perec vele, súlyos sérüléssel .
A hátsó gumi csúszása ellen meg csak azt lehet tenni, hogy direkt csúsztasd meg és akkor nem fog meglepni .
Hehe, azért arra ne számítsatok, hogy egy 125-ös 4t ott hagy egy 125-ös 2t motort...
Bazeg!!!!!!
Tök jó lenne egy gyári kit hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Persze ha nem lenne egetrengető ára!!
Érdemes azért megkérdezni!!!!!!!!
Hétfőn lehet meg is kérdem a Megában, de előre nem füzök hozzá túl sok reményt.
Szerintem vetített a srác
Az egyik haverom bement egy helyi Honda márkakereskedésbe és meglepő módon a motorokról beszélgettek. Feljött a szó a 125-ös CBR-ről. Haverom azt mondta a kereskedőnek(aki egyben jó barátom): ,,Szép, meg jó kis motor ez a CBR, havernak is van egy (itt rám gondolt , csak az a baja, hogy gyenge és egy NSR simán legyorsulja". Na erre a kereskedő:,,Hozatok neked én olyan gyári tuning kittet, amit ha beleraksz, akkor álva haggya az NSR-t"-mondta.
Különös és elgondolkodtató !!!
Tudok neked egy eladó Hondát ha még nem vettél.
A Béke út 66. alatt van az Italia Motor. Nemrég voltam ott(akkor még Gilerat akartam venni )
és mutattak nekem a sufniban egy Honda 125R-t is. 0km, piros, kék, ezüst. Nem emlékszem pontosan de 630e körül volt +reg adó(ami most nem tom mennyi). Érdemes megnézni.
Az APRÓba lépve!!!!
Bano nézd meg az szövegba lépbe és ott van egy eladó CBR125R 450. 000FT-ért 50es papirokal!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem igaz!!! Meddig tart még a szar idő... .....már elvonási tüneteim vannak ........mikor lessz végre +12C° ...ez a tél örökké tart
amikor az enyémet vettem(1hónapja) akkor volt valahol egy székesfehérvári hirdetés is, valami motorkereskedés hirdetése
ha szfehérvár közeli vagy akkor sztem érdemes megnézni mer én összesen 3db hírdetést találtam, szerencsére az elsőt amit megnéztünk el is tudtuk hozni mer annyira pöpec volt
de sztem hívd fel őket
1.5 éves pir-fekete 5rongy az ára
0622324963
Köszi Száguldozó,

Már néztem a motor.hu-n a hirdetéseket.

Az első kettő rommá van törve. A 3 megfontolandó. A negyedik annyiba kerül, hogy abból újat lehet venni. Az 5. és a 6. ugyanaz a hirdetés: a srác novemberben tette fel és 2 nap alatt elvitték tőle, csak nem tudja leszedni a hirdetést. Az utolsó hirdetést pedig egy cég tette fel akik új mocival kereskednek. kb két hete még 705e FT-ért árulták a CBR-t, de most már 740-ért. Bár ez még mindig kevesebb a hivatalos kereskedések 776e FT-jánál. Ez tűnik a legjobb ajánlatnak.
szerencsétlen motor
Köszi !
Streetfighters Club topik/ 20. hozzászólás!Ott van egy kép pont akcióban!
Bocs, hogy 2-szer kűdtem !!
Tud valaki 125-ös CBR-el STREETFIGHTERKEDNI ??
Próbált már valaki streetfighterkedni 125-ös CBR-el ?????????????
Ez az Árpi........ rohadt jó
Nagy arc lehet!!!!!
Hát én tavaj estem először még robival(kicsuszott a hátulja egy kő miatt). A CBR-rel meg egyszer érintettem a talajt , szó szerint tök lassan eldöntöttem: A sztemder valami miatt visszaugrott(én nem vettem észre) és én leszáltam, mikor észrevettem már késő volt, csak le tudtam lassitani és finoman lerakni(persze egész kis nézősereg elött). Serencsére meg se látszott rajta, hál istennek!!
esni még énse estem szerencsére, de ez a hirtelen hó a jobbkezes utcáknál elég váratlanul ért, mert a föutakon már a sok autó miatt elolvadt, de egyáltalán létezik téligumi motorra? nem nagyon ugye, pedig 7 celzius alatt lehet hogy használna