Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a kipuról hallottam!
Valaki már igazán megmondhatná hogy mi van ezzel a fojtás dologgal , mert van aki azt mondja hogy karburátor, kipuff meg az elektronika van korlátozva, meg van aki azt mondja hogy ennyit(13ló) tud
Ha valaki tudja az írjon plíz!!!!!!!
Ja amugy találtam 50000-ér kipufogót!! Akit érdekel az menjen rá erre az oldalra!!!::::::::::::::: http://www.giannelli.com
Sziasztok!! Van egy kérdésem ami már régóta válaszra vár csak még nem tettem fel. Szóval a kis cbr-nek a bejáratása kb 1000km ugye? És engem inkább az érdekel hogy a bejáratáskor mennyi a maximális sebesség?! Kb. 90-100 km/h nem? Aki tud az irjon! ja és még valaki aki tud valamit a cbr-ben lévö folytásokrol az írjon mer én ugy hallottam hogy bejáratás után kiveszik belöle és elvileg akko megy 140-et is! Elöre is kösz!!!!!!!!!!!
A nagyvas.hu-n kívül tudtok valami (jó)online motorosboltot?
Az a baj hogy nem magyar , de azér köszi
most vettem észre hogy az indexek is be vannak építve a lámpába
jól néz ki
sajnos ilyet csak thaiföldön forgalmaznak....
fejidomra szerelhető tükröket árulnak valahol kis hazánkban vagy az is csak a japóknak jut?
hát ja de azé a karbi elég huzós téma inkább hagyom
Ha valaki megy japánba hozzon már egyet
50ccm !

Hát ettől nem lettem sokkal okosabb. Elég érdekes lett a válaszod.

Miért mit kell a karbival szarakodni?
És ez már 4 szeleps
Tyűha. Ez igencsak frankón néz ki. Kiváncsi vagyok mit tudhat.
Szerintem ithon ilyen gépeket nem nagyon lehet szerválni! Ezt szerintem csak a Japó piacra gyártják!
Ja és hol lehet ijet szerválni? 125 papirral?????
És ilyen 150est hol lehet találni?
ja és ez biztos erősebb is, mert ugye DOHC 4 szelepes blokk dolgozik benne.....
találtam egy pár képet a 150-es változatról, és úgy néz ki sokkal szebb színekben pompázik mint az európai kivitel....
De csak lehet! asszem
Szerintem jobb lesz a befecskendezés vagy ijesmi!! Nem kell a karbival szarakodni. De lesz valami elektronika is majd benn, lehet a befecskendezés asszem
Valaki segítsen !

Milyen előnyökkel jár, ha karbi helyett injektoros lesz a CBR 125-ös ?

A képet háttérképnek szántam. Nem egy csúcs, de azért megteszi.

pontosan 50ccm
Hm... már ezt is tudom