Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is szép lett, de akármilyen szép is bármelyik másik motor, én csak HONDÁT veszek !!!!
HONDA HONDA HONDA HONDA HONDA HONDA HONDA !!!!!!
Lehet nála szebb, gyorsabb, erősebb, minőségben és kiegyensúlyozottságban utolérhetetlen !!!!! !!!
Hát a cbr-en nincs sztender úgyhogy vagy te fogod meg vagy az aszfalt
ezért érdemes bukógombát venni
én szerencsére még nem vagyok túl az első esésemen, mondjuk nem is mentem még sokat motorral
ja az uj r6 nekem is bejön de hol vagyok én még ahhoz amugy nekem a suzuki gsx-r 600 tetszik
Köszönöm szépen a véleményt, és egyet is értek vele !
A kifarolást én is tapasztaltam a piros lámpa hatására (80 km/h-val közelítettem meg egy előzés miatt a lámpát és állóra kellett fékezni kb. 40 m alatt )

Eltérő téma skacok, de hogy tetszenek a 2006-os motorok ???
Pl.: Az új CBR 1000 RR, VFR 800, R6( igaz, hogy Yamaha, de szerintem veszettül szép lett, az annya útistenét!!!)
szevasztok!! Mindenki jól van remélem!! Amugy mindenki tul van már az elsö esésén? Mert én elléggé tartok töle hogy vajon mikor lesz az elsö elcsuszásom!!! Ma mentem a suliba robogóval..... és egész jó volt az ut picit vizes de azért jó, aztán mikor a sulival szembeni hosszú úthoz értem láttam hogy ott meg havazott, ez elág érdekes volt a mugy,...na mind1 szoval nekivágtam a hónak robogóval! Eléggé csuszkáltam. Fékezni nem tudtam mert akkor csuszkállt. Aztán a végén megcsúsztam de a sztender megtartotta a motort és nem borultam el teljesen, szerencsére az eggyik lábam is lenn volt! Na de kérdem én hogy cbr-el tudnék e szarabb csuszós uton menn? Mert ha ugy mint robogóval akkor ok de ott mi tartja meg a motort? Max védelem a motorra a bukógomba nem? Aki tud ijesmit akkor az irjon, csak hogy picit tájékozódjak. Kösz!
Bano menny fel a motor.hu oldara és ott keresgély. Ott három cbr-t látam árulni!
Szevasz HondaBiker! Ugy olvastam vélemények érdekelnek a cbr-röl. Nekem is van egy cbr-em és pár tapasztalatot már szereztem rola kapcsolatban. Elöször is mivel a kerekei keskenyek nagy a veszély a kifarolásra én már jó párszol jártam így ha kicsit jobban ráhoztam a féket . Másodszol kezelhetősége szerintem nagyon jó. Gyorsulásával vannak gondok és a végsebeségével bár még nem nagyon volt alkalmam kihuzatni . Én is várok szivesen tapasztalatokat a motoral kapcsolatban! Száguldozó.
Hát ez az Árpi......
Régen röhögtem ennyit! Nekem is voltak ilyen haverjaim.
www.zotyo.hu/humor/arpi.htm az unalmas tél ellenszere
Mindenki hibázhat. De ekkorát!!!!! Egyébként a kép alapján nem csoda..............
Gyerünk irjatok még ilyeneket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ugyse valami vidán a tél....
Há" most gondoljátok el: új vagyok a fórumon.............elkezdem nézegetni az emberek adatait................és találok egy ilyen gyöngyszemet......
So, Rockandyroll bocsesz!!!
legalább feldobta egy kicsit a fórumot

szegény Roky, nemtudom mit szól majd ehez királylány ha meglátja
hát jordan ez nem jött össze de a kép tényleg jó
tényleg az nem is ő
Jordan, árnyékra vetődtél...
Az nem lopta be magát a szívembe.
hahahahaha
Rockandyroll, de jól nézel ki. Ez igen.
van egy eladó mitom vedd meg azt
Sziasztok!
Friss hús vagyok még a motorok között, de ez a kis CBR azonnal a szívembe lopta magát. Ahogy egy évvel ezelőtt a motorozás is tette ezt. Most még egy Aprilia SR50 replica szarvát nyúzom, de nagyon megérett már egy normális motor a seggem alá. Amint meglesz az A jogsim veszek én is egy ilyen mocit. Már csak a mínuszok eltűnését várom . Ha valaki esetleg meg szeretne válni szíve csücskétől, akkor egy potenciális vevő vagyok rá.
Nekem is egy 600RR-re fáj a fogam
Kivételesen idén még a fényezése is bejön
hát én nem fúrok idomot az biztos, úgyhogy marad ez