Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó ötlet!!! De nekem Rocky már mindent elmondott!!!
De sajnos van egy rossz hír is, vasárnap hajnali 5 óraakor motoros baleset(hogy halálos-e azt még nem tudom, de valószínű) történt Orosháza egyik körforgalmában ! 150 vagy 180 km/h-val(pontosan még nem tudom) közelítette meg a körforgalmat és ittas állapotban volt (az újságok szerint egy autóval versenyzett) és elkapta a kb. 60 cm magas padkát! 2 lábát le kellett amtutálni és alig van olyan csontja amely nem tört el, durva fejsérülések, csigolyatörés...stb. !!!
Emlékezzünk meg rá és ittasan soha ne üljünk motorra !!!!!!!!
ÉS mitoval lehet menni?? Komolyan érdekelne minket (mitogeri, én) Fogunk járni euroringre pályázni, de ha még egykét ilyen amatőr verseny szerüség is lenne annak örülnénk :))
Sziasztok!Csak Hondával lehet menni?
Mi tavaly szerveztünk oda egy napot de sajna inkorrektek voltak és az utolsó pillanatban lemondták,mert jobb ajánlatot kaptak.
Egyébként az a pálya csúszik a legjobban ,de a döntögetést ott be lehet gyakorolni .Ha kevés emberetek jön össze szóljatok és mi (R6 klub) is mennénk.
Olyan CBR125R tulajok jelentkezését várom akik szeretnék kipróbálni magukat és motorjukat pályán (Euroring), mert a CBR klub idén szervez egy kis okosságot .
Akit érdekelnek a részletek az szóljon és elmondom!
Hi!Kinek mennyit megy a motorja(Végsebbeség)És mennyit zabál nektek 100-on?
Tényleg jó idő lessz a hétvégén ???
Annak nagyon örülnék(gondolom, nem csak én )!!!
Én tegnap is és ma is motoroztam (naponta kb.50 km-ert) és igencsak sajognak az izületek !!
De ha holnap is jó idő lessz akkor gooooo motoooooo !!!!!!!!!!!!!
Én a 7végében bízok nagyon hogy jó idő lesz..(5-6celsius),az már korrekt,bár a hidegben motorozás gyilkolja az izületeket rendesen...
Na srácok, gurultunk egyet 2 haverral(mindkettőnek Aprilia Area 51-es motorja van). Kb. 150 km-ert ! (Orosháza-Békéscsaba táv+városi motorozás+Csaba Center volt az uticél meg az egyik havernak egy 70-es TOP henger a robogójába). 90-100-as tempóban(az egyik robesz fel is forrt egy picit). Ki motorozott még ebben a frankó napos időben? Igaz kicsit hideg volt !!!
Nálunk is fasza napos de max 3-4 fok lehet
Napos fasza pár kisebb felhővel(Orosháza).
Igaz, kicsit tényleg hideg van !
HondaBiker! Felétek milyen az idő? Én is gondolkozok hogy egy körre kikéne vinni a királynőmet!
CSak elég hideg van!
hmm, ez elég komoly,,, Csak nekem az a para, hogy csak egy csavar fogja,,, mondjuk ragasztó szalaggal leragasztanám a kammal együtt a tankra azt csáá-----
Nézd meg, vann itt egy spéci megoldás:
Szia Aerox!
A káromról még pontos adatot nem tudok mondani, de olyan 60-80 000 Ft körül lehetett !
De hál" istennek a biztosító és a szervíz mindent elintéztek egymás között , nekem semmimbe nem fájt a dolog(kivéve az 1 hónap motorozást amíg intézték a dolgokat, fotó, felbecsülés...stb.)
Na mindeggy, most már olyan mint új korában, egy hete szombaton gurultam is vele, de ahogy itt felénk elnézem az időjárást ma vagy holnap is megkergetem egy csöppet !!!
Jaja, vágom, az a legprofibb. Itt a fórumon a Bandesz (András19) csinált magának ilyet, mondjuk neki a munkahelyén biztosítottak ehez a szerszámok.
aham, én egy olyat akarok gyártani, hogy a tanksapkára lehessen rácsavarozni és egy ilyen lapon meg előrenyúlik és a végén van egy csavar amit bele tudok tekerni a kamera aljába. mondjuk arra még kellene valami mert rázkódástól kiacsavarodik és akkor ugrott a kam :S

Szal valamit ki kellene találnom
Nem spóroltam a ragasztószalaggal és elég rendesen megfogta. Egy bajom volt, hogy a rázkódás miatt gyakran elmozdult a kamera a dobozban és a doboz falát filmezte belülről. Szal ezt még meg kell majd oldanom valahogy .
De tetszik ahogy felraktad a kamerát,, teh és modntad, hogy csak paraszba leragasztottad! elég volt az??
Semmi nagy szám nincs benne, nekem csak egy kis emlék a tavalyi szezonról és csak azért raktam föl mert CBR125 tulaj szemmel nézve érdekes lehet. Ennyi. Ez az első videóm és mivel sajnos csak novemberben jutott eszembe hogy kölcsönkérjem az öcsém kameráját erre a célra ezért a hideg idő erősen gátolt a látványos döntögetések bemutatásában. Idén majd megpróbálok összehozni valami látványosabbat és kérlek nézd el nekem ezt a gyenge próbálkozást amivel ennyire felhúztalak benneteket.
Mondjátokmár el, hogy ebben a cbr 125-ös videóban mi a nagyszám?? egy normális döntés sincs benne,,.. Nemjöttem tőle olyan izgalomba, hogy most húú kimegyek motorozni és csapatok egyet!!
Ja és a dobozt PowerTape-pel rögzítettem.
Nem ér röhögni!
Helló.

Valaki tudja hogy csinálják azokat videókat mint pl a rocky??? Szal hogy rakják fel olyan spécin oda a kamerát hogy nem esik le meg nem mozdul el???
Szasztok! Rocky nagyon odabasz a videó.....Tiszta nagy motor feeling.. mintha egy 600-ason ülnél! nagyon bejön a kis cibere! Tavasszal venni kéne eggyet...... Amugy van egy MHr-es tuningos Arerox nagyon egybe van kevés km-rel 3000 garantált km-el.. ha vkit érdekel szoljon. Hondabiker mennyi volt a kár a mocidba mikó beléd mentek? biztosító tejelt rendesen? Ja az aerox is ott van 12 paci körül 120 a vége!
Köszi az infót rock! Nekem a biztosítás 7980 Ft a Hungáriánál, én sem részletre vettem a motort, illetve fizetem a részleteket, de nem a banknak.