Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, Alians.
És ez a 100. hozzászólás ebben a faxa topikban
CBR 125R on board ala Rocky :)
Nekem 6280 a kötelezőm egész évre.
Én nem részletre vettem szal ezzel kapcsolatban nincs infóm
A MaxxPower-ben mondanak mindenfélét de ezt a témát most hagyjuk. Mint az a CBR klubos kabátomon is látszik az a cég aki szonzorálja a klubot a K&N egyik hazai importőre szal tőlük tudom az árát.
A Végh Janáék pedig az Omega motors, szóval az Ő oldalukat keresd (most így hirtelen nem tudom a pontos címet ).
A bukógombám TomTech, magyarul nekem is a Tomiboy csinálta. Egy kicsit bele kellett reszelnem az idomba de mivel sajnos mindkét oldal sérült, ezért ez engem nem zavart de megtudja úgyis csinálni hogy ne kelljen az idomhoz hozzányúlni.
A kipuffról meg csak úgy felteszek egy képet, mert bele vagyok zúgva .
Helló!Király ez a topik!A videót honnan tudnám letölteni?(Rocky)mmmhhhh?Mert engem is érdekelne!Mennyi a biztosításotok a mocira?és hol..?(Negyedévente?)KI mennyit fizet havonta részletre?(csak mert kiv. vaok...és mennyi kezdőbefizetéssel?)mármint a havonta fizetendő törlesztőrészleteitek...Egy kiváncsi cbr125tulaj!Kösy!
Köszi! Akkor majd én is rakatok bele k&n légszűrőt a 12000-nél úgy is cserélni kell azthiszem, most van benne 9600km . Már kérdeztem a Mxxpowerbe sortlégszűrőt de azt mondták, hogy 20 000 Ft körül van, te hol nézted ? Végh Janáéknak meg dudod adni a címét, van honlapja? A bukógombát hol vetted,nem kellett faragni a műanyagot, tudsz küldeni róla képet?
Pedig így van A jó öreg PowerTape mindenre jó
Egyébként köszi.
Nekem eddig a sportkipuff van rajta, a fékolaj és a motorolaj van lecserélve rendes Motul-ra és bukógombák is kerültek rá. Fel van matricázva és a szelepsapkákat cseréltem le fémre, de ezeket csak a látvány kedvéért.
Most lesz a 8000-es szervizem a szezon elején és akkor kerül vele a K&N sportlégszűrő. A gyári légszűrő 8400Ft, a K&N pedig 11200Ft szal a f.szom fogja a gyári eldobható légszűrőt beletenni az örökéletű sportlégszűrő helyet(megkérdeztem és a garanciát se befolyásolja). Utána majd a Végh Janáék állítják be a motort padon.
14-es fogaskereket is találtam (17-est is) a motorhoz a MotorOázisban, azt meg fölrakom majd itthon.
HELLÓ..........

Zsííír ez a videó Rocky !!! Gratula.
Lenne egy kérdésem....... ezeket a videókat hogy csinálják mer nemhiszem hogy a tankra odaszikszalagoznak egy sony videókamerát ?? van valami apró mágnese kamera mint pl a tanktáska vagy ezt hogy lehet ilyen spécin felvenni?
Szia Rocky, örülök, hogy végre te is felfedezted az új fórumot !!!
És remélem, hogy minél többet is írsz ide és osztod meg a véleményed a többiekkel !!!
Hello Rock!
Nekem a számlára azt írták, hogy MASTEK, és áfa nélkül 48640 Ft, én 2005. október 21-én vettem a Maxxpowerben, neked van valami tunningod a motorban a sportdobon kívül? Tudsz helyet ahol esetleg foglalkoznak tunningolással, vagy beméréssel, mert ahogy észrevettem a maxxpowerben nemigazán akarnak ilyenekkel foglalkozni!
CBR 125R on board
Rocky! Mi a videód címe?
Na végre, hogy ideis betértél Roky
A 43. hozzászólásom!
Akkor én vagyok a 11. ember aki azt állítja!
Igen, az a mocis én voltam, utána egy órával késöbb is remegtem.
Hello!

Megnéztem azt a videót amit feltöltöttél. Az te csináltad? A közepe felé abba a fehér kisbuszba majdnem beledurrantott a mocis. Amúgy egész jó

Üdv
Sorry megelőztek 60000? nekem haver azt mondta hogy 40-ért vette Én ennyiért vettem az enyémet, lehet hogy ezért nem árulta el az igazságot
Ja, a master-nek tényleg kicsit endúrós (ropogós) hangja van. De ez kipuff függő. Az enyémen a vLado-mnak pl. (10emberből 10 szerint ) full SV650-es hangja van (egyébként szerintem is)
Az egy Master kipuff, asszem 40-ért lehet kapni a MaxxPower-ben . Sokat számít a sportkipuff rajta. Ez egy 125-ös, itt minden egyes LE nagyon sokat számít.
Ha az embernek van rá egy 100-asa akkor pár alkatrész cseréjével a karburátor rendes belövésével 150-et is megy. Majd feltöltök egy on-board videót róla. A videón szereplő CBR-be egy teljes Arrow kipuff rendszer, K&N sportlégszűrő és egy PowerUp kit van beépítve és rendesen padon belőve (egyébként 120-as gumi van rajta hátul). És lánkereket cserélt még a srác.
Hello edeskert!
Az én sportdobom MASTEK 60 000 Ft volt a MAXXPOWER-ben, teljesítményben minimálisan változott, inkább kisebb fordulatnál vettem észre, hogy ahonnan nehezen gyorsult ott jobban megindul.A hangja sokkal hangosabb, olyan, mint a 4t enduroké, vagy a quadoké, nekem tetszik.Nincs az a folytott hangja!
Ja, bocsi! Figyelmetlen vloltam !
Szerintem valami házi gyártmányú !
Zoli84 utolsó képén...
Milyen dobról van szó?
Bocs ha le vagyok maradva, csak kérdeztem !
Szia Zoli84!
Milyen cső ez a mocidon,mennyit dob teljesítményben,milyen a hangzás és árban milyen?
Köszi
Micike!
Lehet h. a barátodnak nem ez a típusu motorja van..nézd meg a topic címét inkább..
Sziasztok!
Nekem is cbr 125-ösöm van, és nekem is mind a két lámpám világít, még semmi bajom nem volt vele!