Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megől a vááááágy,hogy radíííííírozhasssaaak máááá...

http://youtu.be/OcDqSyhNJtY
Ok,majd hívlak,hogy mikor tudok beugrani érte.
Még jó, h nem nagyon. Elég voltam csak én...
Így meg mégjobban odaverlek, mert max 200-ig bírod majd a menetszelet...
De engem se a végsebesség érdekel...
Fluxuskondenzátor?

Már visszaadnám ám a cuccodat!
kész a kawa meg a tatran ülése, besz@rsz olyan jók lettek!
Köszi Tesó megoldottam
Szevasz teve mi a baja a zxr-nek? nagyon kukás? papiroz6ó? Kissas nekem van műhelyem csak nagy a por nem tudom hogy ideális e a festés, bár most egy retro motort ott fújtunk le amit felújítok lett benne por de nemvészes....
cső megrohadt a zxr projekt, mert van fontosabb is, pl a 12es meg a zx10 amik papirosak, a zxr-t elbontom pontosabban kiárulom ugy hogy cserébe kell a rossz, mert eligértem már
Vki tudna kölibe 2 max 3 napra egy műhelyt,ahol le tudnám szórózni és festeni az idomjaimat ?

előre is köszi,ha vki tud ebbe segíteni
mi az ügy a 750 essel teve?Nagyon eltűnt az a projekt....Egyébként várható volt hogy szelepes lesz szegény...öreg kawák eleszik a szívószelepet,ez ilyen...
nagyon szépen néz ki

Nekem meg most van a festő cimbinél...már ráfért egy kis csinosítás !
Örülök,hogy megjött az eszed,nem minden a sebesség,ha az számítana én se TL-t vettem volna....
tudod engem már nem a végsebesség érdekel, (egyébként se nagyon volt ellenfelem), hanem a kényelem és ez igy kurva jó lessz
nagyon pit-bull
ilyen.
nah hajrá tesó !
Kíváncsian várom milyen lesz
szeva tesú, nem azért mert nem vigyáztam rá, az full mellékes egyébként is átalakitottam volna csak igy most nem teszem fel az idomot a padlásra, itt az adók fogják elvinni a sok lét, mivel nem fizettem be a tavalyi teljesitményadót, ugyhogy az átalakitások nem olyan huzós összeg, de ha összegezem az egészet az már huzós
Mert nem vigyázol rá tesó.
Nem kéne ennyit költeni rá,ha nyáron jobban vigyáznál rá !
szép napot mindenkinek, lassan fel kell ébreszteni az "ALVÓ OROSZLÁNT", tegnap meglestem Ő-t, hát olyan elhagyatott volt, foglalkozni kell vele, a jövö héten nekilátok, az összeget inkább nem mondanám, de egy öregebb motor ára bele fog fjni az biztos.
jó reggelt
Jó ötlet! A hellyel nem lesz gond. Legkorábban 5 körül tudunk találkozni ha neked is passzol. A többit telefonon vagy sms ben megdumáljuk. A számod még mindig a 483-as végű?
Hát mivel minden szezon előtt szeretném leszervizeltetni a telókat ezért muszály volt csinálni egy ilyet.Nincsen baja,csak be kell állítani a súlyomhoz őket.Én most küldöm el egy srácnak őket,aki beállítja,és felújítja,ha gondolod szedd ki őket,és elküldjük együtt.
Szerdán,ha ráérsz,összefuthatunk valahol dumázni,ha tudsz valami jó helyet Tatabányán.
meloba voltam :S pedig motorral voltam de fél 5 kor mentem el csak utána tudtam volna menni
Jó is az a házi barkács! Látom nem változol! :D
Volt is valami baja, vagy csak egy kis fejlesztésen megy át?
Nekem is ki kellene szerelni a hátsókat. (Az elsőt tavaly megbuheráltam.) Egy pár öhlins telóról lenne szó. Érdemes elküldeni a márkaszervízbe, vagy van más megoldás is?