Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,Tesóméknál is bővült a család

már 4 hónapos a kis Hunor
Oksa,megbeszéljük mindenképpen.Nemtom mikor meek haza de Áprilisig csak hazajutok még.Remélhetőleg motorral
Gumit meg beszéld meg a pénztárcáddal, láttad milyen ami fenn van, még lehet menni vele azért. De Neked 55-ért meg tudom szerezni a pár Michelint a roadot is meg a powert is, ha esetleg úgy alakul.
A szervízt megoldjuk nem gond Most is a garázsból jövök, Erőssel névnapoztunk kicsit így utólag
hajaj,jól vagyunk
fiúk különösen jól...holnap reggel mennek vissza,már nem találják a helyüket itthon
Szia! Nektek is üdvözlet innen az Isten hátamögül.Remélem mindenki jól van.Fiúkkal mi a helyzet ?
ne tagadd
nem én voltam
minusz egy semmi....... most értem haza melóból.nem volt vicces.
Kössz az ajánlatot,meglátjuk mert ugyis szervizzel együtt lesz a gumma csere is és ha nem baj akkor arra gondoltam,hogy megoldhatnánk nálad a dolgot.Persze a gumi végett ugy is el kell mennünk és akkor egybe meglehet oldani.Bár szezonra kaptam ajánlatot Asszonypajtitól hogy megelőlegezi a szülinapi(Augusztus) ajcsit egy pár új gumma formájában!
Bocsesz valaki kilőtte a netet errefelé és semmit nem láttam semmit utána.
tegnap már láttam motorosokat
szarrá voltak fagyva meg eláztak
olyan izomlázam van hogy húúúha
hiába,nehéz a súlyemelők élete
A régi gumival pont rád gondoltam, ha a addig nem veszel. Április elején rakatom majd át. Vagy ha kell, most tudok neked is akciósan pilot roadot vagy pilot powert
Hö-hö-hö-hö-hö Üdv. Mi van veled? El vagy tűnve karácsony óta.
a Power pilot 2ct az nagyon fasza gumi nekem is az volt hátul az 2 szezont elgurultam vele volt benne pályázás is frankon melegszik meg tapad is csak ajánlani tudom, ennek a párja elöl meg power race volt az meg még jobb de az hamarabb kopik. idényre kipróbálom a continental road attackot kíváncsi leszek milyen lesz, kicsit tartok tőle hogy ez egy keményebb gumi. tapasztalatok? És Nitrogénnel fogom fújni a kerekeket mert annak állítólag jóval kisebb a hőtágulása.
Hát Te?Itt?
Lurkó motorozik már?
Puszi a Csillának is
CSÖCS Neked is!Jó nagy
CSÖCS mindenkinek!
BUÉK mindenkinek ! és SZÉLES utat XD
mert mindig jót fogtál ki

meg bátor vagy
én sem teszek azt fel,sőt az uram le is szedné a fejemet ha mégis rávinne a lélek....én ilyen beszari vagyok de nyugodtabb vagyok ha új van alattam