Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Én nem.
Mi az alsó fertáj!

Mindenki alszik?
Úgy lesssszzzzzzz !
Kosz a kepeket Tybee, de legkozelebb mar gyere te is velunk! :)
Vigyázz a seggedre!

Abdulal már találkoztam ÉLŐBEN! Még sok mindenkit szeretnék megismerni. UFF én szóltam
este 10 körül,most mennem kell dolgozni van egy pár teló meg kell javítanom
Szia Sipi!
Igen,ilyen helyzetben még nem voltam Tudod most beparáztam rendesen
Mondom ha kitérek balra akkor úgy csaphatom el és akkor a busz.Ha kitérek jobbra és a kutya is ijedtében arra indul akkor meg be a susnyásba és visszadob az útra azt a kocsiban ülő csaj meg vagy megtudja oldani a helyzetet,vagy keresztül meg rajtunk.
Mentem egyenesen és fogtam a kormányt izomból,ha belemegyek akkor meg tudjam fogni a mocit,
Elvégre anno,mikor a buszba is belementem akkor sem estem el,csak csattantam aztán 2es majd gurultam tovább.Most is erre törekedtem,hogy ne legyen perec
Aztán fújtunk egy nagyot a lámpáknál és a nyakamban volt a szívem.A Kedvesem is eléggé megijedt,pedig nem félős.
Szóval örülönk,hogy semmi baj nem lett.
De az a kúrva adrenalin utána...... de jó volt!
...msn...
No helló. A lényeg,hogy 1 ben vagy!-tok!
gyihiiiiiiiiiiihaaaaa,de jót gurultunk ma
Tarka,Biri,Biriné,Laci,kykee+Monyique
Meg majdnem meg is döglöttünk egy kutya miatt Jöttem 160nal,ez az idióta juhászkutya meg ott áll az út közepén és bámul rám!Nyomom a dudát gangolok vissza,vészfékezés,de még mindig kiló fölött vagyok és az utolsó pillantaban nagykegyesen arréb ment a kutya
Már láttam magam elött ahogy csúszunk és a mögöttünk jövö autó meg átmegy rajtunk vagy alácsúszunk a szemből érkező busz alá Nem akartam kitérni semelyik irányba,mert a kutya állása alapján kiszámíthatlan volt,hogy merre tér ki előlünk
Anyáztam egy keveset meg fasszopóztam is a kutya gazdáját
Hali.

Írom mindenkinek! Elég a sipi.

Jó, hogy szóba elegyedtünk. Köszi a hazautat
Csajszinak meg gratula. Gondolom addig szekált míg megadtad magad De aranyos.Remélem még össze futunk. A képeket elküldtem.
Én nem fürödtem,,,,én aludtam 1 et
Emlékeztetésül....

Egész nyugodtam ki lehet egészíteni minden hülyeséggel!
Továbbra két nap között kell dönteni, nem az a kérdés, hogy ki melyik napokon ér rá!
(egyszerübben kifejezve, csak egy naphoz iratkozzon fel mindenki)

Két időpont lehetséges, április 5 (szombat) vagy április 6 (vasárnap).
Alul írjátok a neveteket a nap után, kinek mi lenne a jó.


Sopron-Fertő tó Klán Túra 2008



Találkozás:
8:00 órakor, Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)

Útvonal:

Budaörs, 7-es út Martonvásár, Velence, Sukoró, Pákozd, Székesfehérvár, 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém

Táv: 110 km
Érkezés kb. 10 óra
Pihenő: 30 perc


Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár

Táv: 90 km
Érkezés kb. 12 óra
Pihenő: 30 perc


Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron

Táv: 60 km
Érkezés kb. 13 óra 30 perc
Pihenő + Ebéd: 90 perc


Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár

Táv: 45 km
Érkezés: kb. 16 óra
Pihenő:30 perc


Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata

Táv: 110 km
Érkezés 18 óra 30 perc
Pihenő:30 perc


Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest

Táv: 70 km
Érkezés 20 óra 15 perckor.



Összesen megtett kb. 500 km



Jelentkezők:

1. Gino ( )
2. Ze
3. kykee + Monyique
4. ricardo
5. fndi
6. nopara
7. reet (ha nem februárban akartok menni )
8. Maci
9. hayabusagirl
10.Tutis (ha nem jön közbe valami, de úgy intézem hogy ne) + lehet 1db asszony + lehet 1 db cimbi (ZX10R-el)
11. Tybee
12. syrus6(ha 6.-án vasárnap)
13. baripeti+talán mama+talán 1-2 cimbi
14. abdul



Szombat:
1. Gino ( )
2. kykee + Moniyque
3.Tybee + Ádám
4. Abdul (teljes út)
5. Ze
6 . abolcskei
7. abolcskei barátja = Pál , cbr 900 / jófélle /

Vasárnap:
1. Nopara
2. Syrus6
3. kykee + Monyique
4. baripeti
5. fndi
6. Maci
7.Tybee
8. Abdul (Félút, kb. Sárvárnál vissza)
9. N Feri
10. Tutis + asszony + combú nő
11. Ze

Hétfő:
1. kykee + Monyique
2. Ze (részegen)
Igen, sajnos....tudjuk. (a keresetünk pedig meg sem közelíti a kevesebbet adózó országok átlagkeresetét)
De nem tudunk csinálni semmit.
és minél magasabb az üzemanyag ára, annál több az állami bevétel, ezért nem csökkenti az adótartamot. Mi vagyunk az egyik legjobban megadóztatott ország az EU-ban.
*áru
Ez a szörnyű, gyerekek!
Egy árúban (benzin) dupla adó.
Üdv Sipiapi!
Köszi a fotókat, majd küldöm az e-mail címem. Azért egy forró fürdőt kellett venni miután hazaértem - lehet, hogy csak a fagyizás miatt - , még nem az igazi az időjárás, de jó volt látni ennyi motorost. Tetszett nagyon az Évadnyitó - a hazaút még jobban - és a Velencei kilátóban még Mr. Busával is összefutottunk.
Remélem Steve-éknek is jó móka volt a mai nap! Én nem akartam a mai napra hosszabb túrát bevállalni, majd 5-én vagy 6-án!
Jóóóó napot !

Kicsi izelítő az évadnyitó túráról. Abdul ha kell kép hív 30 269 33 93. Emailen küldöm.
Most már értem, Yikess kikkel jár túrázni
de jó nekik nálunk sajna elég hideg van,és viharos szél is fúj
JÓÓÓÓ REGGELT !

............................................hasatokra süt a nap !
Megérkezett Szolnokra az idei GSX - GSR TÚRA résztvevői.
Jó volt újra látni,találkozni a régi és új ismerősökkel .
Én sajnos csak látogatója voltam az eseménynek .
OK OK OK OK OK