Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
megnéztem a GSR-eket én is, de az nem gyári kisplexi ami rajta van szerintem. Vagy ilyen gagyi a gyári kisplexi?
Ohó, pénteken jól megnézem őket....
Sziasztok! Voltam kiállításon. Tapasztalatok: 2 GSR van kiállítva. Egyik csupa fekete,tele extrákkal. Főleg az öklömnyi bukógomba tetszett rajta. Életemben nem láttam olyat,de überfaszán nézett ki. A másik narancs színű volt,szerintem a fehérrel együtt a legszebb szín. Az első sárvédő,a tank,és az ülésidom volt narancs. A többi fekete. Az ülés is tiszta fekete,nincs benne már az ezüst rész elöl.Ja,a 2008-ason a színeket nem számítva egyetlen különbséget vettem észre az előzőkhöz képest: a tükrök szögletesek,és más formájúak. (nekem az is bejött.) Gyári kis plexi volt rajtuk.Lehet,hogy széria az is már. Volt még egy gyönyörű fehér színű SV 650S. Ruhából Mugen bőrdzseki 35-ért(Fokt),Clover 2 részes kék bőrcucc 99-ért.(Euromotor.) Motorgumiból pedik a Continentál,Pirellik a Yamaha World standján arcátlanul olcsón. Pl: Sport Attack,Road Attack hátsók 30-ért. ÜDV! Szombatra nem mondtak esőt. Ha akar valaki gurulni,jelezze!
Sehol senki?
tapasztaltad már?
jobbulást papa
ST-t!
valahol a kettő között próbáld meg , általában bejön nála !
nem értelek, komolyan.Ha szeretünk az buzi, kiskancsó, köcsög, stb. Ha nem, akkoir meg megsértődsz
mi van mi?
De ha megy a felszineskedés és csak azért nem szólnak,akkor többet már nem is írok ide.Nem tehetek róla,hogy ilyen fejem van
Akkor viszlát ,bocsánat,csak lát,visz nélkül
akkor nem is jössz a kiállításra? Jó nagyon.
Inkább mint éhes baszott
Más: Április 15-től új helyen dolgozok
Hol a csirkeleves,bammeg?
B@szott éhes vagyok már
Listát adj azokról
majd küldök neked csirkelevest a helyiekkel, jó?
ric is bekóstolt, na meg vannak páran, akik az agresszív maffiózó fejed miatt nem mernek beszólni
Bammeg,sok emberrel tálkozom nap mint nap és az immunommal nincs baj,viszont van valami virus,mert az Edina is náthás.
Mellesleg,nekem ez 1 napig tart,ellenben veled
Érdekes,hogy rajtad kívül senki nem kóstol be
nem lehetsz már megint beteg vazze szedj immunerősítőt, te gyenge szervezetű
....áááááá dehogy,itthon vagyok,dögrováson
Üdv fiúk és lányok, mi a helyzet? Költözés miatt nem nagyon vagyok netközelben, de igyekszem pl. így munkahelyről idenézni

14.-én Kiállításra mászok.
leírtam a ruha topikban mik vannak.
szia pajti voltál a kiállitáson milyen,vannak jó eksönök?