Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JÓ ESTÉT !
nekem is nekem is légyszi
megvan neked?
ehhez én ezt a filmet ajánlanám: http://www.xpress.hu/dvd/film....
http://minhaselecao.blogspot.c...

Vannak benne érdekes darabok
istenkirály vagy
meg! már at van rajzolva, a miénken még a beosztást is egyedire rajzoltam
jó lenne az a kutyuli ott, nem a megvilágítás érdekel
Meg tudnád ezt is csinálni zsép skálával meg számokkal?
Akkor légyszi
este megcsinálom!
a kutya nem jó helyen lesz... ott nincs semmilyen világitás ahova tetted, nekünk is a 17e meg a 18e nincs megvilágitva, ott van egy fekete lyuk
igen!
HI mindenkinek. Mister köszi az infót. Most rohanok. Szép napot Nektek
Tudom, mi hova megy.
pont az ABS miatt, ugyanis megy a kormányhoz, a fékkarhoz is, éz az elég rövidre van szabva, ahogy nézem.
köszi, megvolt
Jó étvágyat!
Neked szerintem elég hosszú a cső. Mivel nálad az ABS miatt nem közvetlenül az elsőfékhez megy a fékcső, hanem a tank alá a nyomás elosztóhoz.
tegnap még ezért lebasztál ! te is rájöttél csak lassan dehátmicsinájunkharendőrbácsivagyól...
Rendben de szerintem elégnek kell lennie. Olyan túl sokat nem emel az.
Meg nekem sem volt gond a többi bowdennal kuplung, lámpa stb. A féket viszont nem tudom mert nekem fém fékcső van rajta de az elég hosszú volt hozzá.
Majd akkor szólj.
gardes, a kormány projekt részemről jegelve egy kicsit, most nézek utánna, hogy a magasított kormányhoz elég-e a fékcső hossz.
Sőt, ilyen kellene, csak a rovátkák és számok nem pontosak, pixelesek. Vudu, tudnál csinálni ilyen szép rovátkákkal és számokkal? A sárga színt a gyári színről kéne levenni fénykép alapján...Meg méretpontosra kéne, otthon kinyomtatnám.
Nekem valami ilyen kellene!
Gyors összefoglalás:

Elöl: 500.-Ft + Áfa/db
Hátul: 1000.-Ft + Áfa Ft/db (egyedi nevekkel együtt)
Ujj: 200.-Ft + Áfa
Klisé: 6*3600.-Ft + Áfa
Sol’s Imperial esetében színes kivitelben 816.-Ft + Áfa, fehérben 528.-Ft + Áfa.

így: 45 db-ra levetítve: 113220 + 21600 =134820 /45 = 2996 + Áfa = 3745

Ha lemarad az ujján a logó és hátul a lánc:
Elöl: 500.-Ft + Áfa/db
Hátul: 800.-Ft + Áfa Ft/db
Klisé: 6*3600.-Ft + Áfa
Sol’s Imperial esetében színes kivitelben 816.-Ft + Áfa, fehérben 528.-Ft + Áfa.
így: 45 db-ra levetítve: 95220 + 21600 = 116820 / 45 = 2596 + áFA = 3245

Kicsit még sántít mert a fehér pólókat nem számoltam bele, így a fehér póló olcsóbb lenne. Az bk 3000 ft lenne..
vudu, a coreles részét el tudnád vállalni a plóknak?
pólórendelés infó, második válasz:

"Ha csak a nevek lennének, akkor 200Ft-tal lenne olcsóbb, vagyis 800.-Ft + Áfa /darab.

Az elkészítési idő: 1,5 hét.

Igen, minden grafikát Corel Drawban kérjük, ha megvan vektorosan az a legjobb, de gondolom a kép valamilyen bitmap formátumban készült.

A feliratot is megtervezve várjuk, azt már viszont csak vektorosan, görbére alaktva.

A színekhez továbbá kérnénk valamilyen pantone kódot is."