Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hétvégén sem volt unatkozás.
Jön az ősz 🙃
Hat, mindent eltoltam idoben, a doboztartokat felszereltem, vegiggondoltam mindent, vegul is barmikor elindulhatok az osszel, legfeljebb a furcsi marad el a tengerben.
Most tanklock lefogato gyurujet legalabb megcsinalom.
Na mizu, merre vagy?
Hát... a hétvégén jön haza a kamionos haver, amikor már amúgy visszafelé készültem volna, így lehet, egy pár nappal később megyek vele, mert telcsin mondta, hogy a hétvégén jön és menjünk valamerre, de elvettem a kedvét, mert én meg azt mondtam, hogy én már akkor valahol leszek.
Így lehet, most összejön a közös haladás.

Vagy elmegyek autóval, mert már bennem van a bugi, hogy felmenjek arra a hegytetőre.
Oh baz... sajnálom, állítólag mindenhol is esni fog, mondjuk itt Egomban egyelőre fúj a szél, ennyi eddig. Én jövő hétvégén megyek Tátrába, ha minden igaz, most vasárnap Szlovákia közelebbi részek.

... és akkor most mit csinálsz?
Én pont szükséges rossznak tartom az autóvezetést. A szükséges minimális felszereltséget vagyok hajlandó megfizetni, pontosabban dolgozni a rávalóért.
Na de.
Csütörtök mentem volna a tengerre, akkor csekély 75% esélyt adtak az esőre Senj térségére, péntekre 78%-ot, de hagytak szombatra is, úgyhogy ezt vagy kihagyom (itthonra is esőt mondanak), vagy elteszem kicsit későbbre de akkor fürdés nem lesz, vagy autó.
Persze várhatnék még pár napot, hogy hogyan változik, de sajnos a szabadságok engedélyezése miatt ennek vannak kisebb akadályai.
:-(
Megy a kicsike, nagyon kényelmes, nagyon megszerettem általa vezetni autót. Pedig nálam ez olyan esélytelen volt.
Szép autó az.
Nekem nagyon régen volt egy pimpelt Golf II autóm, rogyásig volt ültetve, de hála a jó Istennek, rájöttem, hogy ez nem az én szórakozásomra találták ki, így hamar túladtam rajta.
Nekem a golf7 egyelőre nagyon bejön. 🤓
Szivo benzin, kettostomegu nelkuli KIA, mindenfele uri huncutsag nelkul, mint kanyarfenyszoro meg esoerzekelo meg ilyesmi.
Az evi futasteljesitmenyemhez kepest pont megfelelo.
😀

Autóban mire lett a választás?
Akkor en mas vagyok, amikor kerestem, tudtam mennyi penzt szanok ra es milyen messze vagyok hajlando elmenni erte. Volt persze meg par feltetel, de tulajdonkeppen errol beszelek. Majdnem MT-07 is volt, meg valami Honda is.
Igy voltam az autoval is, meg amit a gyereknek vettem, tudtam a keretet, tudtam a max. tavolsagot is, azokbol valogattam, semmi konkret nem volt meghatarozva.
Mint a a csajoknal, szep legyen, okos legyen meg tudjon nokedlit szaggatni.
Ez a lényege, hogy megtalálja az ember "ezt" a motort, amilyen célra szeretné használni.
En relative keveset megyek, a karbantartason kivul egy forintot sem kellett rakolteni, ez elott is ez volt, annak hanyag volt a gazdaja es foglalkozos volt, de utana arra sem koltottem semmit a kotelezon kivul.
Nincs benne a vilag osszes teljesitmenye, de amire es ahogyan en hasznalom, arra pont jo nekem.
Pont jön egy a héten is.

Szereted, jó gépnek tartod? Mennyit használod?
Nem volt rossz, persze, de nekem sokat kell utaznom, hogy lássak is érdemlegeset.
ER-6N
Az mondjuk nem lehetett azért rossz, szeretem az ilyen egész napos kirándulós időket. Kikapcsol.

Mid is van? Bocsánat, már elfelejtettem.
Nekem Horvátország gyenge egy óra, de a határon túl majdnem ugyanaz még nagyon sokáig, mint itthon. Szlovénia már másfél óra és ott sem sokkal jobb a helyzet, mármint motoros szemmel nézve. Beljebb-messzebb azért már egészen jó lenne.
Papuk már több, mint 2,5 óra. Oda. Mecsek? Oda is jártam 4 évig, annyira nem vonz a Mecsek. Bakony? Hát, kerüljem a Balatont és majdnem 3 óra? Őrség? Kettőnél több óra.
A múltkor elmentem a szlotákokhoz, Bős felé, reggeltől estig kis nézegelődés, de majdnem 9 óra volt az út körbe.
Szlovákia nekem itt van 3 percre, néha átmenekülök a melóból szó szerint. Itthon semmi affinitásom már motorozni. Borzalom és egyben katasztrófa, tömören és röviden. 🙀