Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szádat kinyitod!
...köhögd csak fel az egészet, de ha valami kerek barna jön arra gyorsan harapj rá mert az már a segged luka...
Majd veled alszok!
Vödröt kérsz?
Azért remélem nyugodtan tudsz aludni ezek után...
Hányok az ilyentől! Csak azt várják mikor kezdel ugatni, meg trágárkodni!
Ejj Zseby ezt nagyon megkaptad!
...hát ha elolvasod a topik címét...
Te rád nagyobb szükség van itt mi?
most már csillapdjál, mint a rezgés
Beképzelt, szopipicsa!
Te vagy a király szopipicsa!


*ÉRTSD MÁR A MAGYAR NYELVET, MIELŐTT UGATSZ! A családodat senki sem bántotta, ne a saját szintedről indulj ki!
Az anyázás is egy vélemény, de ha picit is értelmeznéd a leírtakat, akkor fel kéne fognod, hogy senki sem anyázott, és fél másodpercig sem sértegette senki édesanyádat... Persze ehhez kéne egy bizonyos értelmi szint, hogy megértsd...
Édesanyád nem tehet semmiről... biztos ő is gyermeket várt, de hát...
Vedd észre, hogy nincs itt rád szükség, nem tudom, miért érzel kényszert, hogy ide írogass... azt meg nagyon-nagyon szánalmasnak tartom, hogy egy tizenéves porbafingó nyikhaj kezd el kötekedni felnőtt nőkkel... ...aztán jössz a hülye szövegeddel, hogy mert a nővéred... mi a következő? A te apukád erősebb? Ugyan már...
Megbaszatlak a stoptáblával bazdmeg!
Ma 19.07-kor
Eggyet árulj el nekem! Te ki vagy? G.I. Joe katona
Ki a genyóm vagy te gyökér, városi, szopinger, kurva aki más családját sértegeti!?!?!?!
hi! ööö...mikor
Mara, egyéPPPPPként kösd fel a gatyád...
Az nincs benne a véleménybe, hogy anyázunk! Vgay igen?!?!
Ideje felnőni és kicsit kevesebb filmet nézni...
Ha viccet akarsz elsütni, akkor tegyél szert előtte például humorérzékre... az nem egy rossz alap!
Te tényleg elhiszed, hogy ha valaki leírja a véleményét egy fórumra, ami nem egyezik a nővéredével, akkor szembekerül a törvénnyel? Tedd le a G.I.Joe katonádat és menj ki a friss levegőre, rád fér!
...vagy oda csenget be ahol nem laknak
Milyen Csilláddal?Hány éves a Csilla?Lehet túl öreg és büdöslukú.Azért lettél széptelen.
Meleg volt az alga?
Sziasztok!

Neked is Szia!
Dobtam egy mailt.
1-2 ember nem tudja, hogy hová akar becsengetni és elfutni!