Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali! asszem részint védelmedre kell keljek, én is poénnak éreztem, amit beírtál.
de mivel voltak itt többen, akik korábban tahó módon kinyilvánították nem teccésüket
a motort terelgető hölgyek ellen, valószínűleg ezért reagáltak így. uff
Látom itt nem lehetett elsütni egy viccet, mert itt, akkora motoros tapasztalattal rendelkeznek a MOTOROZÓ hölgyek, hogy leugatják az embereket!
Maracuya, ha a nővéremmel akarsz folytatni egy vitát, akkor átadom neki a billengyüzetet, aki egyépként védelmivezető! Nem hiszem, hogy szembe akarsz kerülni a törvénnyel! Vagy még is?
Mert ő szerinte ezért már indulhatna egy vita!


további szép napot a hölgyeknek!
Ha teleszórtad, akkor már szebb vagy...
nem vagyok szép pedig teleszórtam az arcom algás csillámmal
Te sem csak én
jah, én girnyó? nem pici vagyok, csak szép
Keziccsókolomhölgyeim, pacsiurak!
Megint lemaradtam valami műlámerről!? Hogy a pitlibe van, hogy mindig betalálnak ide az ilyen okosok?
üdv
knapet
.......mééééé
...te ezt nem tudhatod, Maaaaargiiiit!
........én is akarom tudni.......
Ancsa! Megkaptad, amit küldtem?
Polonak is!
ÓÓÓ,köszönöm!
Nagyonnagy fájtör lehetsz barátom! Nem tennél fel videót ahogy menet közben burnoutolsz a vérengző MB80-nal?!? Meg aztán mit tudsz te ilyen meglett korban a nőkről? Max annyit, hogy anyukád is az... Legalábbis azt mondták.
Újabb kis görcs a fedélzeten? Legalább nem unatkozom.
Csajok,

George-nak nincs meg az e-mail címetek, így megkért, továbbítsam én a jókívánságait...
Látom új képek kerültek az adatlapra!(teccenek)
Hali mindenkinek!Nagyon elbántatok a kisgyerekkel!Nehogy gond legyen a további fejlődésével hisz még fogalma sincs hogy kell bánni a NŐKKEL!
Helló csajok!

Ez a baromarcú "Streetfighter 03" kis taknyos fikázta, és illete igen ocsmány kifejezésekkel a kötélhúzos Motoros hévizi videónkat!Szóval húzzon innen de nagyon gyorsan,oda ahol még megtűrik.Ha kicsit bunkóbb akarnék lenni, akkor most úgy küldeném el, ahogy ő minket!
Takarodó kispajtás! Itt motorosok vannak!
jöhecc,de megyek enni,úhhogy lehet nem találsz meg!
Itt vagyok a ömw,oda menjek?
Te meg áramot,ha lehet kérni 380-at (Volt)....

udvozlom anyukajat... remelem lehuz neki hamarosan ket baromi nagy fulest, mert eppen ideje lenne megnevelni a kolyket