Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát valami nagyon nem ok,mert nagy a kabátxD csak a bőrkabátomat meg lenyúlta a....tökmind1:D szal jah nagy a kabát és azért fújja fel:S
vesevédő kabát fölé? annak mi haszna van? amire te gondolsz, azt ÖV-nek hívják
...és elvileg pont ez lenne a funkciója, hogy ne legyen kint a derekad... de valami nagyon nem OK, ha neked a kabátot felfújja a szél... mekkora kabát az?
jah kabát alá akkkármilyen jó lenne,csak mindig felfújja a szél a kordúrámat és azér kéne föléxDxD merrr ugye úgy meg kinnt van az egész derekamxD
amit kihízol márciusra,és az enyém lesz....
nekem nincs vesevédőm, csak gyönyörű kabátom
van egy őrült tippem: vedd a ruha alá, és a kutyát nem fogja érdekelni, hogy néz ki
csak a gondolatod első felével tudok egyetérteni
háát jah végülis nem az számíttt
senki,csak gondoltam senkit nem érdekel. de látom téged igen.
nemtom, még nem néztem úgy vesevédőre, hogy "szép"


...egyébként meg ki kérdezte?
köszi csakk ugye jaaj ez milyen rondaa jaaj ebből csak XS-es vann........
Nekem Spidi van!

Csaó.
szerintem vesevédő vesevédő... azt vedd, amelyik tetszik, kényelmes és belefér a keretbe Nekem egyben van a gerincvédővel, és nagyon szeretem hordani, mert kényelmes nagyon... meg vigyáz rám, amennyire tud...
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz...
Prototipusokban,kísérleti stádiumban van. De inkább nagyrobogókban.
Viszont van olyan ruha,120.000 Ft-tól felfelé...
nem tudjátok,hogy az IXS vagy a Dainese vesevédők jobbak? most szeretnék venni,csakk a Dainese majdnem a fele az IXS-nek...
ígyvan
Zseby,ennyire nem fontos,szval vigyázzzz magadraa
énis olvastam neten de látni még nem láttam
...ha összetörtem magam, megmondom, hogy az enyémben van-e...
sziasztok! hallottatook már olyanról h légzsák motorban? most mondta egy csaj,hogy olyat látott........vagy tájékozatlan vok és csak nekem nagy újdonság,vagy nincs is ilyen?
egy szezont,, ez jo,, az enyém kb öt motorozást bir ki,, de ha nagyon köves akkor hármat,