Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

latom, vidam a hangulat
kykeee, veled mindig tortenik valami
kapsz ezért mindgyyyyááá
Álltam, erre velem szemben megállt és mutogat mellém!Anyázik meg üvöltözött,majd nagygázt adott és a kerekek pörögni kezdtek és beállt oda ahova nekem mutogatott de közben csúszott felém!A kedvesem nyugtatott le.Ő is azt mondta,hogy idióta hülye picsa.NYUGODT VAGYOK
A hóembert nem bántom, van neki elég baja, főleg tavasszal
b@ssza meg, ezért nézett rám hülyén a nő nem azért mondtam, csak nő volt...
álltál és ő b@szott le, h mekkora béna vagy... az ilyentől bepöccennék... felejtsd el mosmá röhögjé rajta vagy üsd meg a hóembert, bár ő elég rendes..
Az új KRESZ szerint a BALKEZESNEK VAN elsőbbsége
...de én álltam és várakoztam
Már álló helyzetben is figyelni kell,akkor szép jövőnek nézünk elébe!
Ilyenek nem hagynak ott betétlapot
Nem háborúkeltés képpen írtam
Szólásszabadság van!
...én is szeretm a nőket,(különös képpen hármat)még azok után is!Éljenek sokáig!
Joestet!
Tarka tesó,igaz,de írtam,hogy tiszt. a kivnek, még korábban!Anyukám is jól és körűltekintően vezet!A nyáron egy motoros rúgott felé a motorrol,de a muter nem értette,hogy miért,pedig figyelt!
Mindenhol mindenkor lehetnek ilyen egyedek, akiktől azonnal el kellene vetetni a jogsit és soha többé ne is lehessen,vagy csak egy nehezített vizsga keretein belűl!
Így jó? ? ? ? ? ?
Tesó kijavítom,hogy ne legyen háború:

Annyi nőtől ÉS FÉRFITŐL elvenném a jogsit,főleg a frissjogsis nagyképű idióta picsáktól ÉS FASZOKTÓL,akik a tükröt magukra forgatják a piroslámpás,stoptáblás sminkeléshez ÉS PATTANÁSNYOMKODÁSHOZ!Aztán két zárovonalas előzés csak, hogy haladjon.De Te/Ti mindig a lehető legmesszebb legyél a motoroddal az ilyenktől.



én szeretem a nőket (kettőt különösképpen),éljenek.
gondolom, h nem röhögtél, de így elmesélve azért elég vicces
igyexem mindig kifigyelni a hülyéket és biztonságos távot tartani, de múltkor nem sikerült...eccer
nem néz be az ember a BALkezesbe!...
Akkor nem röhögtem!
Annyi nőtől elvenném a jogsit(kapok ezért még a ZSebytő,tarkától ),főleg a frissjogsis nagyképű idióta picsáktól,akik a tükröt magukra forgatják a piroslámpás,stoptáblás sminkeléshez!Aztán két zárovonalas előzés csak, hogy haladjon.De Te/Ti mindig a lehető legmesszebb legyél a motoroddal az ilyenktől.
A nő a az Astrájában meg mutogatott,dirigált kétségbeesésében,mit egy karmester,aztán pörgő kerékkel a havon megindúlt az álló autóm felé.
ki volt nagyképű?
A vak igazság,grat
Probléma kiküszöbőlve,de most majd kapsz,hogy a ZSeby elött kinyílvánítottad az igazságot
Csak akkor sem kellen nagyképűen nyomni és illik megköszönni is!nem de?
Ez is igaz,mert a bátyám koleganője vezet mint állat és lepipálaja a férfi taxis kollegáit!
üpsz, be sem köszöntem, jó estét a fórumlakóknak, nem szándékozom beleártakozni a hölgyek beszélgetésébe, csak szúrta a szemem a szereotipizálás.
Férfiak és nők, másban-másban jók, illetve jobbak a másiknál, és ezzel folyamatosan egymás idegeire mennek, és ez így van jól, ha férfiak és nők értenék egymást, baromi unalmas lenne:)
ez is igaz. de még mielőtt Zseby lerúgná fejem , arra gondoltam, hogy
nem eccer meg leptek hozzáértésileg a dolgokhoz...
Meg,főleg mikor kétségbe esetten mutogat,hogy mit csináljak,mert ő képtelen a kocsijával elmenni mellettem ahol én szabályosan álltam.Erre majdnem nekem jön.
Reagálj,kiváncsi vagyok!