Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De vannak,csak kisebb számban!Sőt a helyzetmeghatározó klépességük sem jó,tisztelet a kívételnek!
Nem csinálok semmit,csak egy vélemény volt
meg tudnak lepni, az biztos
tényleg nem lenne értelme

Ha erre most reagálnék, nagyon alázó lennék, és nagyon csúnyán összevesznénk... kihagyom...
nem vitatkozom,nincs értelme. bár mintha hallottam volna többféle sportban olimiai bajnok (fizikai képesség),és esetleg sakk világbajnok (pl.szellemi képesség) nőkről is...
vagy az csak PR volt,esetleg valami összeesküvés?
lássuk be fizikai, és szellemi képességekben a férfiaknak erősen jobbak a lehetőségeik a technikai sportokban ügyesnek lenni. nyílván sok dolog van amiben meg a nők jobbak. (bár a legjobb szakácsok férfiak, a legjobb fodrászok sorolhatnám... ) de nem bántás, a nők a hétköznapok hősei.
Úgy csinálsz,mint ha a férfiak közt nem lennének balfaszok.....
Inkább autót vezetni és azt is nagyképűen,de ha gond van akkor a férfi védje ki a bajt amit a nő okoz!
Mint ma én Veszprémben havas úton,de ha rajta múlt volna akkor csatt!
Gyurcsány apja visszaeső tolvaj volt
2007.12.12 06:00



Magyar Nemzet
Gyurcsány Ferenc kormányfő édesapja több alkalommal is ült börtönben lopásért - ezt támasztják alá a New York Polgári Kör honlapján található a dokumentumok. Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.
szijjasztok motorozo csaj
affene... én itt kitalálom a jobbnál jobb unaloműző dolgokat, Ti meg megvétózzátok...
na igen.. de ez csak a te alomkeped marad asszem
ez még a jobbik kombináció, ha nagyobb lennél és szőrös jobban félnék
popsivalpofozást kihagytad
almodozol? egyik nap az iszapbirkozas, most a bunyo, volt itt mar nadpalcaval fenekeles...
mi johet meg?
Nem
Az sem tűnt fel amikor pödörte a bajszát?!?
He? Gondolom jó alaposasn megnézted magadnak, én nem szoktam a csajokat stírölni.
Tudod ki az apró szőrös? Még a Street MAgic-et vette tőle
Sem ilyen apró, sem ilyen szőrös nem vagyok úgyhogy félhetsz!
görnyedsz... mindent félreírok
Vigyázz, mire észbekapsz a törött kezeddel simogathatod a vérző orrod miközben még környedsz a tökönrúgástó pedig csak annyi villant át az agyadon,hogy: Jééééé, de aranyos kiscicaaaa!
jóó, ha ilyen pici szőrös vagy, akkor nem félek
Még gyúrok rá, de IGEN!
begyakoroltad a tökrúgást pároslábbal mi?