Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még a huhuki sincs kizárva. De ha netán úgy döntenék akkor én itt szeretném tovább rontani a levegőt. Ha megengeditek. Bogyó nagy örömére. :D
Mingya vege a munka idonek suhanok a szalasra es irok neked emailt a koveteleseimel
Pinteken
mikor lesz ennek a tetves országnak a határain belül rendezzük amit rendezni kell
anyi pasztmeg de ha kell hát kell....
csimbi az nagyon jól motorozik......le a kalappal
én inkább a csimbitől félnék hogy megenne közúton és pályán egyaránt
csak is a vicc kedvéért írtam de a bogyesz tényleg komolyan vette. --buta-- /bogyesz/ nem kell ilyet komolyan venni, elkopott és kész, 150 LE teszi a dolgát, nem ő az első tulaja, tehát előtte használták.
már estére jön a komplett kuplung meg vagy 20 deka parizel
Ok, de ha mégsem, vagy a parizel mellett véletlenül a kurva drága szalámit találnád csak, akkor még ott az opció
aranyosvagy,puszikállak de van hozzá alkatrész,még az ABC-ben is a parizel mellett
deeeeeeeeeeeeeee
***jövő hét végéig, 20-ig max
Lásd kivel állsz szemben: ha találsz USA-ban és elküldeted new yorkba a megadott címre jövő hétig 20-ig, akkor elhozom neked.
Téves rendelés miatt eladó! Vadonat új! Zár nélküli tanksapka (3csavaros 2000-es évjárattól) 5000ft-ért. Részletek és információ a linken:

http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-zr-nelkuli-tanksapka-2000-evjrattl-ID3ewwR.html
Az uj kb 100000 csak a kosar plusz rugo lamela femlamela az 50000 ha szerencsedvan talalsz enyiert blokot de szerintem felesleges keress ebay alkatreszt ennek nem nagy a suja amerikabu ocson meg kudik
Ovatosan azzal a szopatasal ! Nem minden az ero meg a tomeg
ügyes vagy,ir be magadnak egy dicséretet
Igazán nincs mit, de visszakeresni fél perc sem volt
hé Huuuuuu nem tudok neked mit irni el ismerem fiatalos bölcsességede,esszeségedet,és türelmedet,hogy volt időd vissza keresni ezt a beszélgetést mivel kérdésem és problémám nem feléd irányult,azért el mondom hogy meg oldom és valószinü 5 deka parizelből is menni fog
nem szarozunk,veszek egy koplett blokkot mincs Csimbi vagy nem is,inkább egy másik suzukit,és csak K4 et.......had szopassam már a naaaaaaaaaaagy 900-as kawamanusokat
akkor irány az ABC 20 deka parizelért de a pipi az tudja .......... a kis szemüveges geci.
ez előtted is kapott rendesen, én csak kb 10 km mehettem vele kécskén abból a város volt 6 km. ez komplett oda van, ha találsz totálkáros motort amiben jobb van akkor nyertél, vagy bontovics. ha van jó akkor 40-50 e ft lehet a bontós ára. szabad piacon 25-40 közé saccolom a fizetőt. + leengedném az olajat levenném az olajteknőt és kitisztítanám a nagyoló szűrőt + új olaj. kihangsújozom hogy én! azoknak a hiányzó elnyalt anyagdaraboknak valahol meg kell lenniük, csak ne az olajszivattyúban.
De ő olyat még sosem látott (ajánlom ezt a beszélgetést): link