Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a kuplung kosar eleg erdekesen nezz ki szerintem ez draga mulatsag lesz
nos Szekibá........ez a helyzet
tegnapi motorkázás 400Km-er ebből pálya 160Km-er koppon Miskolcon 187Km-ernél villant a lámpa kellet bele csurig 12liter,az 6.4literes fogyasztás akárhogy is számolom csak a kuplung nem birta a tempót
a Béjemwébw is ilyen van volt olyan amelyikben valóban egy 6-os imbuszkulcs volt kiegyenesitve csak hogy az 3milimétere ér bele a szivatyuba
Lehet hogy az a nyolc ev tehett rola de szerintem a C sokal kiforotabb es jobb ahoz kepes hogy az egy uj konstrukcio ! Az E vel nem hiszem hogy baratsagot fogok tudni kotni
na végre jól meneget és jól fogyaszt de vissza a C-hez?
igaz azt írtad hogy kényelmesebb és jobb a motorja.
nem direkt de még a rendelési szám is láccik
Az nagyon ovatos 5-6liter ! Kesz lett hetvegen az enyem m0 260 280 20 km keresztul uttana 110 120 as utazo 115 km rre tankoltam 6.12liter bengat blok mostmar fasza fek elol egyujas telok jok kormany csapagy kicserelve de nagyon rezonlal a gep pedig biztam benne hogy a csapagy csere meg oldja a gondokat ! Erosen gondolkozok vissza terek a C szeriahoz
hol vagy te igazmondó? egy toyóba tényleg nem tesznek ilyen silány alkatrészt , egy 3 millás ótót nem bíznak 6 -os imbusz kulcsra főleg nem az olajszivattyú meghajtásnál. bármelyik 4 hengeres motorkerékpár motor egy gázföccsre elköpné ezt a vicc alkatrészt.
nem nem még 1 évig 5-6 literrel fog közlekedni, főleg hogy csak hétvégente motorkázik. 1 évig bent lesz a sport szelet a gúnyába míg nem tudja ésszel használni. az itteni ismerős a 2008-asra egyből pálya idomot vett míg megtanul vele motorozni, killer is jobb ha azt teszi. bolgovics már 4 hónapot mond egy fösssstére, egy pálya idomot lefest bárki és azt lehet koptatni, sokkal könnyebb súlyra egy 10-es de sokkal földhöz baszatósabb.
apropó mééééé nem szuzucski 1000-et nézeget a csávó? ott héderelt a szuzucski fórumon, ő is beszállhatna a pénz nélkül licitáló kupecek párbajába. ez itt buzi fórum -cápa szerint- az ott a pénz nélkül a pofájukat szaggató kupec fórum
én már átműtöttem viszem a vasat a méhecske telepre
már csak műanyag cucc várja a sorsát. röfög pöfög meg világít vagy villog az FI lámpa legalább a karbis gépen csak a benzincsap baszakodik ha tartalékra kell tenni. a műanyag bazár még vagy 2 nap meg vagy 100 bolha
el adtad a jo motor akkor inenstol vege a takrekos motorozasnak mert ez mindenbol duplat fog enni mint a kilences
megyek belebujok a suzucskiba
elmégy , megnézed, látnokok nem vagyunk.
az özvegycsináló
Mi a véleményetek?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja-8853590
1.
96000 ft elnézted
vége.ennyi,megadta magát........emlitettem tavaly, hogy 6-ban,12000-nél meg meg csuszott..... de a malyi pálya már kinyirta hazafelé már 6-ikban 80Km-nél,3000fölött már elcsuszott.........holnap szét szedem mi a kinnya
87000ft egy motor átírása mindennel együtt
mert lecsúszott
Basi vagy Szeki.......kuplung tárcsában tudtok segiteni?
2 ninja meg 1 volvo
enyit az enyim csuszó kulpungal is megy teeeeeeee