Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Szeva bogyesz!
szeva kalóz
Meg!

Kene?
szeva! meg van még a főtengelyed?
Szevasztok trogerek!
Pipi ha nem haragszol,mit szólnál,szólnátok ha nállam kezdenénk a fórum talikat?
baszod,300-ért találtam leg olcobban gsx-r 1000 első futómüvet komlpetten,ha neked ez olcsó?
mondanám, hogy megmondom milyen a 10R futómű de már nem lesz rá lehetőségem ami occó volt eeeekőt, a millásokat meg meghagyom a pénzesebb és sikeresebb rájdereknek.
jövőre: a 9-esek vére/olaja folyjon patakokban
köszönöm. majd elfogy eccer..........
nem köszönöm
jó B blokk csak létezett kb 20-30 e km -ig, a zx7 váz erős de nehéz, kawasakiba csak 10R futómű, nem keverjük a szezont a fazonnal

de ha 550 ért oda adták a nyékládi 10R-t akkor nem kell mókolnod

ennél ócsóbb szerkezetileg egybe 10R-t jó ideig nem fogsz találni
az 1 gurigás 10R -ek el fognak kőni mert egy adrenalin bombák csupaszon-idommal-pályaidommal-bárhogy

az igaz viszont ha szétesik akkor darabjaira
A 10R eleje nem a legjobb (azt raktam a Z-be). Akkor inkább GSX-R1000, az van sok és olcsó is.
1.pálinkás jó reggelit.
kombináljunk 900 (b) blokk, 750 (p) váz, 10r komplett eleje és hátulja(fékek,felnik,rugóstagok,lengővilla,stb.) egyszer ilyenre ráakadtam googleval valahol külföldön...
Na az ütős lehet!
Megadtam a számod neki....

(gazdagicsa a póstát, vagy tavasszal kapkodva ha nem talál használja kokányolva...)
A nagy motoros, meg a kicsi.
Ezen gondolkoztam már én is. lehet ez lessz a legjobb és akkor oda állítom ahova akarom.
marad a ződ 9 csak álá natúr extrák nélkül.
a B9 -be összeborúl egy jó blokk
a 6 meg megy pályára, még nem füstöl, pálya idom szett megy reá, beruházok egy újszerű slick racetec-re.
Értem
szerettem volna de az óccssssssó 10R eeeekőt
mivel a saját verda nem kőtt el így jövőre nem lesz 10R
marad a régi verda újúl a B 9 és ha nem kőő el kitaposom a 6 belét.
tán jövőre 10 esel nyomulsz?
eeeeekőt az ócssó zx10r
jaja, már mondtad most ugrik be.
Volt , csak utána a zöldek istene meg térített
TIED ILYEN VOLT?
Nézd már, le másolta az enyémről