Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor lesz ez a fürdős tekergés Mixibá?
ugy be rugtam hogy le gurultam a lépcsőn meg a geci Coyot el gáncsolt
lapozz vissza pár oldalt!
támaszkodott a botján,pihentette a lábát a karosszékbe
sziasztok Zöldek szia Bogyóka..pipike...lengyusz...stb szép napot mkinek

Bogyóka..mit csináltál te drága a bulitokon?képek vannak?
szerintem meg azért mert Erika ugy ki vágott volna vele eggyütt hogy csunyábban néztél volna ki mint én
hol?
Mikor?
1
Valóban ezért nem vettem meg
te Szekibá.....nincs 2 db normális kormány gumid,gázra meg bal oldalra.....az sem baj ha nem kawás
jó szaftosat

fazi jól mondta, csak azt már le kellett volna ott forgatni.
szállás? mennyi idő?
oktató filmnek téleg el menne mert ruha nélkül ne motorozzatok de vazeg itt már olyan legendák,mondák szálnak hogy majd meg esz az ideg........de már inkább kacagom a sok barmot tegnap 20 percet vitatkoztam a szomszéd asszonnyal hogy ő már látta az interneten a videót mondom és hogy marha néni mikor nincs fel töltve sehova? aszondja ők már a szomszédokkal meg nézték és ne állitsam már hogy nem én vagyok és hogy jó gyorsan mentem meg fel bőgött a motor akkor tudták hogy baj van( azonnal le állt ) és hogy az árokból huztak ki 4-en de a leg jobbat ma este halottam egy kocsmában azért nem tudtam el adni a motort mert mi előtt meg vette volna a vevő(TE PIPI) összetörtem totálkárosra tehát itt annyi Anderzen meg Csukás István van hogy beszarás
Jó éjt pipi
ok de milyen alkalombol?motorral?hol alszunk valami infót
vodka meg ami kell
Istenemre mondom nagyon szívesen megnézném
De egyenlőre azt sem tudom meghalni mikor lesz időm
Hétköznapokon reggeltől-estig dolgozok. Azon a hétvégén amikor nem dolgozok akkor meg iskolában vagyok
Mind a két cégnél most van szezon. A bogyeszéknál eltöltött 5 napom volt az évben az utolsó összefüggő 5 szabadnapom karácsonyig
Akkor mondogattam is egyikőtők-másikótoknak, hogy gyakorlatilag veletek töltöttem az éves szabadságom felét
Na felpakolom a verdát azt húzok haza aludni. Holnap megint egy kellemes nap 10 tonnát kell lerángatni egy teherautóról
Van egy haveromnak lakokocsija egy tavon vannak benne tokhalak 25kg os pontyok
Nem jösz felénk valamikor horgászni
Még Ö sem ért haza ugyanúgy ahogy én sem
A melóhelyről nyomom
De megírok még két számlát meg két szállítólevelet, meg feltöltöm az ótót azt fél tizenegyre már otthon is vagyok
Mi lesz berekfürdőn?
Pipikém Erika olvassa a fórumot?