Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyógyuljál bogyesz
hát persze,ahogy le szedtem azt a nagy prezurokat,vissza sebesedet,de foltokba és igy szépen hajlik a hátamon és az oldalamon már szinte semmi,csak a foltok a bokám az még oda van és a láb fejem,az szószerint csontig kopott,és a multkor fel vágták a genyesedés miatt na az a seb még meg se mozdul,és szinte gödör van a lábfejemen de a jó hir hogy a gyuladás meg állt és már nem lüktet és már nem kell a felmosó vödörbe hugyoznom
Na örülök, hogy gyógyulsz
Ott, ahol mélyen jött le a plezúr van-e még varr? Térd ilyesmi
Aminek még az üvegjét is eldugták előllem
meg a deniels
rétság felé aztán penc-acsa felé vissza
,meg elfüstöltem,,,,,,,,
850 km-es kanyar volt a Bogyóé.......
Beteg látogatóba?
ok
elcsajoztad
Szombaton lak jó?
gyertek nagyobbat erre
én is mennék csak má csi lóvééé....
na vasárnap menjünk egy kis kanyarra
Én se tudok menni csak kérdeztem,talán vasárnap lesz 1kis időm rá.
üdv! a hetes forumbol voltak a multkorin de nem nagyon kedvelték meg
a lényeg hogy össze hánytátok 1mást
már minden sebemet meg nyuztam....kivéve a láb fejem már nem dagad és megyek is rajta igaz tegnap meg ma melóztam,huztam rá zoknit hogy ne mennyen bele a por és el maszekoltam a kézi gázzal de néha mikor le kellett lépni a lábgázt akkor fel sziszegtem,,,,,,,,a féknél már kicsit hangosabb voltam estére kicsit fel püffedt,de nyomom az inyekciót,igy aggodalomra semmi ok a motor kormányt is sikerült ki egyenesiteni,ott ahol a lábtartót csinálták ahol voltál velem igaz érdekes módon nem 2 óra volt felmelegitette és földhöz vágta........hihetetlen módon vissza ugrott egyenesbe az emeló szemet is vissza heggeli,csak vigyem be a motort
Gondolod hogy Yamahás ruhád van akkor neked mindent szabad?
csak ha ide hozzák inkább ide ez közelebb van, neketek pőstieknek jobb az.
Szombaton valaki megy a kawakanyarra?
Akkor nézd,talán ott látsz valami +oldás a nyavalyádra.
akkor nagyon komoly bajod lehet,ha 1kis hideg víz kicsinál.