Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy ilyen a garázsban kb 1x volt beindítva ebben az évben. az utóbbi 5 évből 4-et átaludta. most ott jár a karbi beállítása hogy 160 utazóval 2 személyel csomaggal 4.6-ot mértem fogyasztásra, ami nem lehet igaz, de nekem ez jött ki. már azon gondolkodám hogy eladom belőle a blokkot és elbontom, talán 400 e ft ha érne ha valaki keresne ilyen modellt, de senki. egy vagyon az átírása, és félnek tőlle mint a tűztől mert jól megy, van aki kisebbet venne helyette. csak szólok hogy a hacccccázasok ehhez képest biciklik, és egy tempós 10-13 000 fordulaton történő panyolai út után nem mertem a tankba nézni, szerintem 10-12 lement a karbikon és még nem is mentem gyorsan a 9-hez képest. örök darab marad neked is ha nem próbálod meg elcserélni, hibátlan 250-400 bandikákat akarnak 4-500 e ft-ért beszámíttatni.
engem le köt....épp a sebeimet nyalogatom
nem szeretnék már motorozni. Nem köt le a gyorsasági motorozás.
már ha enyit vártál,akkor várj még 1 keveset......nem soká mehetsz vele legálisan
érintkező!
Üdv!
Valakit nem érdekel egy Kawasaki Ninja ZX-9R? :)
szia szeki!

mit találtál nekem?a relém amii hátul van az jó!a szivattyú érintkezőit addig hajlitgattam amig jó lett,most megy...
ez nem végleges megoldás,ugy hogy ha van olyan érintkeződ,akkor az kell!nem az a baja,hogy nem érintkezik,hanem elfogy a szikrázástól és nem billen át a holtponton!
relé
Én nem bírom
A legkisebb videó is több mint 100 mb
Majd eküdöm azt aszt csinász vele amit akarsz
hát bánom én...ragd fel ide......
Ha viszont a perecelőset nem rakod fel akkor egy nyúl vagy
és ezt mindenki így fogja gondolni a fórumon
Kicsit kőkorszaki a módszer, de találtam egy 4,7 dvd kiírtam rá az összes videjót. Majd ekűdöm Veszprémi 16 vagy 18?
Nem tölti fel azt a néhány mp-es videót sem a szar freemail
Bogyeszka ugattam, hogy add ide a kártyádat, de te kötötted az ebet a karóhoz
Ha akarod a videóidat küldj egy kártyát rámentem
Nem tom nem turkáltam benne
Eddig
oké!a ruhák ráérnek,de az a 10 milla ami benne volt az kéne lassan!ugye megvan még?
És ilyen budiba kéne szarni 3 hétig
Egy ilyen kamijont kéne vezetgélni
az SM le rontja magának
a Figter az fotok teeeeeeeee T.I.R-oké,ADR-nek utánna kérdezek......ha már ennyi ideje nem tette fel,nem is fogja......neked is nem fájlesz
Azt írja, hogy: feltöltés folyamatban, várjon amíg a feltöltés befejeződik
Nem lehet, hogy túl nagy pixelszámmal lettek a videók felvéve?