Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként igen A tisza tényleg lehúzott. Otthhon pl. qrvqa nagy felhőszakadás volt Meg körülöttünk mindenhol. Mi megúsztuk néhány szem esővel meg pici széllel
Én mindenkit meghívtam itt a neten. külön én senkinek nem (vagy csak kevés kivételnek) telefonáltam
Rendőrökről csinált valaki fotókat az lökjétek már amikor a házigazdát keresik
megvagyok én is csak most fejeztem be a melót
Any video converter
na egy darabb vidit se tudok fel tenni mivel meg haladja a 100 megát majd ha rá jövök hogy kell konvertálni föl röpítem
vidit meg várom utána szunya
azért a te kezed is keresgélte pipi erogén zónáit
na most töltöm a nappali tiltást azon te is ott vagy Zsáki
láttam
nem nekem én valahogy nem kivántam bele a Pipibe de a heji gettőval hamar össze melegedett és el is hozott kettőt a szálásra akik elő vették reggelig nézd a képeket csak 2 cottont használtak reggelig
Boögyesz megvolt Pipi ? akkor tényleg el van ásva
Végh Loventina tuti a másik szobában alszik...........tehát nem Erikával
Sziasztok!Pipikém köszi a bulit.ismét jól sikerült.
Pipiről tud valaki vagy már az asszony el is ásta a kertben ? kipuf zenéről vidit tessék feltenni
és ha egy alkalmas pillanatban cseréled akkor sok majszter is tud itt neked segíteni itt a fórumon.
ha nem szereltél még ilyet, és nem ejted be a karterbe a kuplung dekni rögzítő ékét akkor 2-4 óra círka, ha bele ejted akkor 6-10 h.
már válaszoltunk, én is írtam hogy 15 000 ft a bontott lamellaszett kompletten, 8000 ft a kopó lamella, újban 17-19 000 ft -tól találsz+ posta.
Kawazsolti vagy a nagyvason
kawazsolt-it keresd az alkatrész forumon
Van ötleted, hogy hol vegyek lamellát?
köszi csimbi