Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szebb napokat pc pockok !
valami alkoholizálást kárognak itt a varjak igaz ez pipi ?
Valamelyik évben csak mondtad, hogy visszanézel
Azt az ócska használt szidi csizmát összefüvezted, hogy ilyen zőőőd?
én is megyek!szombaton délután,oszt vasárnap meg visszanézek mint tavaly...
Akkor szombaton megyek ,igaz megint csak a szokásos fél napocskára (meló ezerrel) és ha nem esik akkor illenbe
te,az a kert már eléggé el van hanyagolva
Inkább neked kéne már a lányodat elhozni, hogy bevezethessem a gyönyörök kertjébe
és bogyo hozza a táncos csajokat is
vodka lengyusszal
azért kiváncsi lettem volna hány km-ert tudtál volna igy jönni?
pedig ez nem akkora ördöngösség
Én így mentem hozzátok néhány éve
Akkor kint alszok a teraszon ,matrac,hálózsák.....
vagy valahol kinőtt má a fűűű?
OK!
be baszod
na döntsed el hogy hogy mennyek,ha motor nincs kaja,se rekesz bambi én nem cuccolom fel mint te a 9-est ha ópel,lesz zaba,üccsi,de motor nem
mer az menne többet?
Igen ahol elfexel. Polifóm vagy gumimatrac jó ha hozol, mert ágy csak korlátozott számban van azt azé 15-20 ottalvunk Velem se járnál jobban mint csimbivel én is tudok mormolni egy hektó szesz után Haverodat hozzad nyugodtan, ha bregivel összefutsz szólhatsz neki is.
Ugyanúgy mint tavaly a sört és a kaját én rendezem
Bort már azért sem írtam, mert minden évben vettem vagy 10 liter válogatott minőségű házibort, de a kutyának sem kellett azt rám rohadt az egész mert én se nagyon iszom. Bort szinte csak mixi iszik, de az se bor, hanem olyan rózsaszínű buzivíz
beszartál mi?
szerinted? legutobb mondom a havernak,lámpátol lámpáig hózzuk neki(zx7r )na én szóltam a vasnak,a haver meg nem,és a pirosnál megálva,fordulok balra és mondanám neki hogy le vagy maradva............erre mellém ált a motoros rendőr bólintottam és próbáltam olyan pofát vágni mintha minden rendbe lenne zöld,és tovább ment hazáig be álltam az etz-k mügé és csatogtam 70-nel
nekem ezt mondta
Az apja f.szát
motorostali nállam lesz kécskén
Vader kint lesz valami motoros talin