Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva
Szevasztok trogerek!
akkor neked sem kell az ország belseje felé kacsingatnod, a szomszédban jókat lehet motorolni.
Szeki, hogy te semminek nem tudsz örülni
Nem igaz!
Mert én 80-al közelebb lakok hozzád a Fazinál de nálunk is szépen esett!
Asszem 1Fazon lakik a legközelebb hozzám,de még az is egy laza 200-as!
Győr-moson-sopron megye határszélen!Kőszegtől 15km-re!Ahogy kinézek a sógorok felé frankón látni a hegyeket és azokon is alig van hó a csúcsokon!A közelbe se híre se hamva hónak!
hűtő sapkát? azt mééé szoktak cserélni? ha meg a motor hűtővize a piros mezőbe járkál meglepődtök hogy túlfolyik.
te hol lakol ombre, californiában, itt térgyig ér a hav, és a tetves 20%kósa baszott megrendelni a hav takarítást így egy akadálypályává változott a város.
Itt még mindig nem esett semmi!Gyönyörüen süt a nap,csak baromi hideg van!
Jó napot!
pipifax.kösz a hozzászólást látóm nem most kezdted,amúgy tényleg nehezebben indul melegen,tavaly a sztender kapcsolója szívatott vagy egy hónapig,hogy nyitva van de wd40 orvosoltuk a problémát,csak mire rájött a szerelőm.
szia Ricsi,hát ezen túl vagyok már,sőt hűtő sapkát is cseréltem már,csak az az idegesítő,hogy nem mindig csinálja ezt a jelenséget van mikor napokig semmi baja.de köszi a tanácsot.
NAV tudja?
hetvennégytomi Ez mind igaz amit leírtál és ez szerintem ezeknél természetes. 9 en a ventilátor csapágy nem fog berozsdálni ezek nem városi motorkázásra valók hanem hasításra dzzssííí A váltó nálam is recsegett ropogott ez ilyen Amit még elfelejtettél írni, hogy melegen szarul indulnak, szerintem azért mert megállás után párolg a karbiból a benya
Egyébként grat a színhez a legszebb bandázs
Rönó kliókra meg vigyázni azok ennek a színnek viszont az ellenségei.
2
Fehér takaró?
Ezek tegnap délutáni képek
Mi speciel grilleztünk az udvaron
1. jó reggelt,remélem mindenkinek van a szép fehér takaróból.
reggelt
mi pénz ? megyek
sziasztok, én is nemrég tettem szert egy 95ös évjáratú zx-9re, bár alig mentem még vele mivel nagyszervíz alatt áll jelenleg.

tomi, először a hűtőrendszer átnézésével, takarításával kezdeném a helyedben, az enyémben is nagyon sok vízkő volt. (Nemtudom melyik állatfajta képes csapvízzel használni.)
itt már a net is offos