Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1Jó napot.
aki kocsival megy mongyuk egy buszos
Azt írják tavaszi szünet
Gyerekre ki vigyáz?
+gondolandó reméljük az idő kegyeibe fogad.
Jó estét emberek.
én is leszarnám,csak itt még nem tüzelnek szarral
ma is rövid ujjú pólóban dolgoztam a műhelyben 20 fok volt leszarom a kinti időjárást csak már hiányzik a motorozás
nana,csak várd ki
hol hol ?
jó estét mindenkinek jön a zima
de igazad van legfeljebb a kisebb géposztály idén lemarad, már javítottam is.......
Mivel idei első túrám lesz ez jó lesz ahhoz, hogy bemelegedjek......
Muszaj meretened ha R1 ed van!
de megértelek.......
Azért írtam h szekszárdig nyugodt tempo Orfűre fel lehet szaggatni.....
Valakinek elado jo allapotu hatso fektarcsa ocsooer?
96 osra?
Jol hangzik palytas de ezekkel a dog gepekkel nem 1 elmeny a 100 as tempo:(
Mikor mar tamaszt a szel 130 korul ,ugy lehet lazan gurulni
ÜDV!

Motoros túrát szervezünk 2012.04.07. (szombat tavaszi szünet)

találkozó du., 01:00 Budapest IV.ker. Váci út Andretti (motoros vendéglő)
Uticél.: Budapest----Szekszárd----Orfű (összesen 2x 250 km)

Indulás 01:30 nyugodt tempóban Szekszárdig, ott csatlakoznak a Szekszárdi Motorosok, majd felfedezve a borváros szépségeit (kilátó stb....), elindulunk Orfűre.
A cél egy jó hangulatú, vidám, felhőtlen motorozás, lehetőség adódik új cimborák megismerésére, és erősíteni a motoros társadalom hagyományait.
Bárki jelentkezhet, akinek motorkerékpárja legalább 90-100 km/h átlagsebességre képes.
2 évvel ezelőtt is megrendeztük ezt a találkozót Szekszárdon, akkor 25 fő Szekszárd és környéki motoros volt jelen.
Orfűn megérkezésünket követően egy helyi fogadóban kiadós lakoma vár minden résztvevőt.
Amennyiben a közlekedési viszonyok, illetve a létszám, valamint a motorosok biztonsága indokolja intézek rendőri felvezetést is.
A jelentkezési határidő Márc 15, összege 2000 ft
Akit érdekel az jelezzen emailban, vagy kérdezzen fórumon bátran.
További szép napot!
4 órás teszter eladó ha valakit érdekel.Áron alul, zsír új, a papírjaival együtt. Ár.: 9000.- Ft
SZIASZTOK ZÖLDEK.Remélem mki jól van, Pipikém pusszantás neked
fék alkatrész megvan még?
Zx 9r bontott alkatrészek. 30/351-0610
pipi, most hogy szembesülnek az emberek a kész tényekkel, mint pl én is hogy egy mátrai nomád csapatás üza költsége 14 000 az 80 000 bérből elég sokkkkk. mivel a motorozás előlépet full extrás időtöltésnek az eddig motorozók töredéke fog érdeklődni iránta így ezen fórum látogatottsága is ezzel arányban fog csökkenni.