Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem a feje, én a középső lábéra gondoltam.
a mongol varro nök
Megkérdezem a mongol barátaimat ők profik a kérdésben.Ami bennünket érinthet az valószínűleg a kumisz nevezetű dolog
én is gondolkodtam rajta csak nincs pincém
feje biztos vikié
meg ló szerszámot és csizmát
forszirozza a fene én tényleg meglepödtem kibaszott városi gyerek vagyok nekem a lo olyan volt eddig mint a kutya ember barátja az egyik örzi a házat a másikon lovagolsz és adsz neki kockacukrot amugy mit készitenek lobol kolbszrol már hallottam
vagy az utolsó előtti;milyenek az ülések? mondom elől füthető bőr hátul szövet.......vevő;és nem lehet hátra is bőrt tenni? de mondom ha veszel bele
mond nekik bonusz fél évig te állod a bengát
Mit gondolsz ki az előkóstoló Kékvéréknél.A gombavizsgálónál sem volt még reklamáció soha
lo fejes gomba micsoda inyenc fogás reggelire
olyan vevők hivnak hogy már ha idegen a tel szám kacagva veszemfel
pl; srác!meg van a BMW?
ln; igen
srác; menyit fogyaszt?
ln; 5litert a kocsmától a falu tábláig
Üdv na mi van drusza anyósodnak mérges gombát akarsz adni
A pénz nem számít,ha elkezd teremni max2szer eszek belőle,a többi megy a szomszéd zöldségeshez.
na aztán meg vágohidat nyit lesz szentendrei hus kombinált tudom már mi a nevében a vér
Ha kicsit még forszírozod Lengyusz a dolgot egy reggel a pacifej az ágyadban lesz .Szentendrén nem szórakoznak .A múltkor is kettőt röffent a malac aztán már a méhütőben volt szegény
nekem ajánlottak lovat tehenet meg némi apró jószágot a béjemwéért neked adom ha kell
http://www.szakkatalogus.hu/Ba...űzfő-189/plexi_spoiler-7207
Ott készítenek spoilereket minden féle járgányhoz egyszer már kikerestem a neten nem voltak horror árak
nem lennék házi állat nállatok egyik nap még jopofi kicsi paci másnap lavorban a fejem lábamon kötél és logok egy bobcatrol
Nem téma elkérek tőle két zoknit belevágom a trágyás zsák közepébe aztán hajrá
mi van füzfön?
1100ft de ha veszel 100-at 650-et mondott a srác de utánna kerestem a neten ha megtanulod hogy kell beoltani a zsákokat kb 200-250 ft
ha betudod zsákolni biztos jo