Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok trogerek!
Hali pockok ,ha hat colos a felni akkor 190 es gumi való rá de hogy szeki szavaival éljek mezei emberkéknek pont a 180 as gumi a jó mert azt még látványosan ki tudják használni . Pipikém nem kell mutogatni a papír tüzelőt olan van mindenkinek . Én sorsolást szoktam tartani minden hónapban hogy melyiket fizessem be
nem volt annyi a bálnát nem lehetett hajtani de a Z-t IGEEEEEEEEN
de Pipit nem ajánlom senki mögé főleg ha ittas
ja igen 220 al
Nekem egy 94es kawam van de nagyon husegess masina
Helló!2000-től a hátsó felni 6 colos és gyárilag 190 gumi van rajta,de nyugodtan felrakhatod a 180-ast is,én is szoktam,jobban fog fordulni.Amit belinkeltél az nem túl pontos adatokkal rendelkezik.Üdv!
Bocsi! 180-as gyárilag ez szerint !
Pedig úgy emlékszem 190-es mert 6" os felni van hátul. Majd Kawaszeki megmondja ha fellép ide!
190-es gyárilag de felteheted a 180-ast is.
2000es zx9r hátsó gumi méret 190 vagy 180? mrt cserés a gumi azon a motoron amit veszek és nekem van itthon egy 180as gumim, jó az rá?
sosem volt ás nem is lesz
mostmár tiszta üzlet
én meg irány Moszkva
na napot irány eger
uuuuuuuuuu téleg Pipikém küldöm én is
enyim
én mindőtök összes csekkét cserélném az enyi EGY csekkére
Én is most indulok,de ha te gyorsabb vagy viheted azt a párdarabot ami nálam van.
Jó van na hími
Csak azt elfelejtetted írni, hogy bregivel kicseréltétek a blokkot egy 125-ös robeszéra...
Jó gondold meg kékvér
Most készülök a postára befizetni, de ha inkább magadra vállalod levetem a kabátom
Cserélni? nekem így jó,kis bót kis gond,neked sok bót sok gond,még több fizetni való.
1.Jó napot.
vegyed nyugodtan
ha 200-al közlekedsz,akkor se eszik 8-nál többet
amugy beéri 5,2-6 körül ha turásan motorozol(120-150)

Pipikeeeeee.....
5.5-11 ig?
A bordó szörnyeteged lehet hogy annyit zabált
Én még nem tudtam 8 fölé vinni a fogyasztását
Még akkor se mikor a ringről 1,5 óra alatt értem haza
Mix-r nek köszönöm a karacsonyi ajándékokat
Most értem haza a melóból, már be is raktam a karácsonyfa alá őket...