Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a viharka tart feléd bogyesz.
bameg a mutko 500-é árultál 1 kiket akko az is szar volt?
Nem akarok senkit elkeseríteni, Én 600-ért vettem 3 hete az enyémet 2001-es, és egyáltalán nincs leharcolva, 33000 kircsivel. Éz ZŐŐŐD.
Edem ne add el a gumikat, hátha lesz újra kawaest! A motort meg ne pocsékold el 700-ért. Lehet venni 98-asokat 500-ért de azok olyan állapotban is vannak.
Jónapot Huligánok!

Múltkor levettem Bridgestone Battlax Racing gumijaim, továbbadnám ha érdekli esetleg valamelyikőtök.

Tapadós, nagyon jó gumi, én szerettem. Kopásjelzőig van vágva, a méretek az adott helyeken valósak, közepe kopottabb kicsit. De még egy jódarabig elmegy.

120/600 és 190/645 2008as gumik, áruk párban 11.000 postával!

A ninjám még 800ba sem kelendő egyelőre, 700as ajánlatokkal meg már tényleg ne röhögtessenek az emberek. Ez a motor úgylátszik tényleg nekem való, és meg kell tartanom
Jó napot!
Köszi a sört, jót büfögtünk tőle!
ló legel-t
jó reggelt,
KV-m mar van ,kesobb johet a ser!
Jo reggelt trogerek!
1Jó reggelt,főztem kévét,sört,pálinkát,válasszon mindenki azt amit szeret.
A seduval akarsz ijesztgetni valakit
Vele lehet csak rá kell nézni arra a bérgyilkos fejére...
Üdv Tomi,Kenéz Zoli vagyok!Ugyanarról a személyről lenne szó,mint a multkor,csak a szitu fordított,és ő a "szenvedő alany".:)Semmi extra,csak megjelenés kellene.A többit,ha lehet telón.A számom picit visszább.Csörrents meg légyszives,visszahívlak!Előre is köszönöm!
Rendben,köszönöm a segítséged!Üdv!
szeva sedu, , ha tudnál segiteni a zolinak, hálás lenne az emberünk, a szitu forditott, most nem ö az alany. :)
Szia! Küld át mire van szükséged megnézem mennyiért tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Hello! Nem tud valaki olyan matricásról, aki metál matricát is tud legyártani, eddig a Kawa szalonon kívül nem találtam mást:(, ott meg a matrica ára 35000 ft az meg elég húzós:(
Én segítettem neki...
üdvözöllek!de nem
06-70-276-9882
Üdvözöllek!Te voltál Tevének Hajdúsámsonban tavaly?Ha igen,csörrencs meg légyszives,visszahívlak,lenne egy hasonlo mutatvány.A többit telón.Előre is köszönöm!
eladó a cimborám füst színű plexije, 2000-2001- es zx9 re, 10 pénz. a plexi vadi új, csak ő most más típust keres a vasra.