Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3.-dikk
,má megvót
Szevasz KV-t?
Jo reggelt trogerek!
Jó reggelt.
Köszönöm a segítséget gomba ügyben. :)
pakolnam en is a 7.-et
Siman elferne
Nekem nem 1xu a proba!
Korom fekete a plekom+szar az oram is
Talan 1 olyant osszehozok ,hogy GPS-t az orahoz butykolok es ugy felveszem videora. Sajna az ut nem fog latszani
Igy majd a videon megtudom nezni mit lep mert,azt a kis geci szamokat a GPS-en tuti nem lesz idom nezegetni 300 kornyeken
Szevasztok trogerek!
A lényeg az ha maszek gombát teszel fel akkor valami gyengébb minőségű csavarral tedd fel, mert ha csak eldől a motor úgy feltámaszt de ha már csúszik és beakadna a gomba akkor inkább a csavar törjön és a vázad egészbe marad. Nekem eldőlt egyszer ezért tettem fel hogy ne az idomot keljen fényezni. Szerintem hasznos dolog, de kinek mi tetszik.
Ha simán csúszol jó ha van , ha akad akkor tré.Ez mindig utána derül ki.Nekem van.Ha csak eldől akkor tuti hogy jó ez az ami biztos.
egy jó üvegszálas idom matt feketére le festve többet ér egy bukó gombánál
Én is húzgálom mindig a 7-iket a tuning cumók után,de szerintem Fazon is.Én hétvégére terveztem a 300-as vidit ha minden jól megy.Te Fazon megpróbálod?Dynó,szűrő,rendszerrel elvileg 312 a vége legalább is haver azt mondta.
Sziasztok, üdv minden motoros társamnak, van 1 zx9r gépem s érdeklődnék van e értelme bukógombát tenni rá ?valaki azt mondja ,hogy nincs mert ha beakad akkor szakít mindent , mik a tapasztalatok ?
Heló,nem szol az csak a dohány zacskót csipkedi.
Szevasz drusza neked könnyű te mindenhova a pároddal mész ő meg állandóan súg hogy melyik fokozatban vagy
Fokozat kijelző?Ja az öregség 1ik jele a feledékenység.
Jó estét.
Hali pockok ma végre be építettem a fokozatkijelzőt és hála az égnek mükszik

te kis hamis
Őőőő,épp gumicsere után lett fotózva...
mekkora majrécsík van rajta