Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most jött a 2óra mulva indulunk hamburgba
szombat reggelre itthon
esetleg valaki szombaton a bükkben?
elsö teleszkóp persely,tudsz rá valami megoldást?
csörges meg visszahivlak
(van kütyümütyü is,próbáltalak elérni )
bükk.
van aki beszél a motorozásrol,mi csináljuk
6.képen valami autós moziban nézelödtetek?

1 kis segitség
a yard topicban kivívtam egyesek elismerését azzal oltottam őket : nekem mindegy mit csináltok/írtok velem/rólam csak ti érezzétek jól magatokat. egy öreg szaki komám oltotta ezzel a volt melóhelyemen a bandát.
ez lazulás volt, nézd eme arcokat.............
hali himi! ne spangold magad, és inkább a fórum találkozón láttunk volna öklendezni a sok bevitt anyagtól!
ahogy tudtam lefényképeztem, ha nem tetszik akkor nézel másikat, több gyártó is kínál plexit erre a típusra. de lehet egy mra sem 100% ig tökéletes azt viszont elnézed mert egy neves gyártó terméke van fönt a járgányon. kezdő koromban én is ilyen réseket nézegettem a kiszemelt járgányon amit meg akartam venni, ma már csak az érdekel hogy jó legyen a fékbetét lánc legyen olaj a motorba na és csúúúúúúúrig legyen a tank bengával, akkor már csak egy kérdést szoktam föltenni annak akivel motorozok:
megyünk egyet!
én meg kulák vagyok bazd meg.......na mostmá boldogok lehettek zozóval....















































na meg van egy rendes állásom,amiből össze tudom hozni ezeket a szarságokat.......ennyit a kulákságról
Szia!

Jól látom, hogy a legelején a lámpánál nem fekszik föl teljesen? Van ott egy kisebb rés (elég nagy).....

Üdv.
2. Good Morning...
1Jó reggelt
Jóccakát!
jó estét
látom megint megy a szín harc
pont ma vetem meg én is az enyémre a temperát
igazi kawa színek
itt a plexi, 10 000 ft, új, csak a csávó mást akar. ha érdekel adok infót.
én is össze raktam a kányócat aszonda a tulaj hogy nem az igazi a teló ugyhogy venni fog bele ujjat kérdem akko mire vót jó ez a sok szarság ha ugy is vesz bele ujjat
ébren
hát igen akinek négy bicaja van ,sajna nekem nincs mert aki kitalálta azt zavarnám körbe a földön,
Na léptem csicsí van , ma hajnalba élőben néztem a superbikot és alig vagyok ábren
Hát ja! bicigliért sírt! Hát hoztam haza 4-et! abból a gyerek már a 2-at nyúzza! Egy az enyém egy meg az asszonyé!
végül is ajándék lónak ne nézd a fogát
Nálunk ilyen a női bicigli! Ez vot olcsó! Nem volt választása!
de hát az férfi bicikli , te titkolsz előttünk valamit?
Azt Devecserben vettem az asszonynak
látom szépül de egyenlőre az a montenbike se kutya