Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok Zöldek,mkinek jó bulit érezzétek jól magatokat! pipike puszi ne haragudj ..de most nem tudtam elmenni,úgyse bánod
mindenki pipinél van!kérdezd fazit majd,neki van dynoja!esznek rendesen azt tudom!
mi is most értünk haza a buliból,maradtam volna még,de majd holnap is visszanézek!
Sziasztok,

Hasznal valaki Dyno Jet kit-et kozuletek? Aki igen, megosztana velem a tapasztalatait, teljesitmenyjavulas mekkora kb, olyant is hallottam hogy a fogyasztas is csokken stb.

Koszi elore is.


Udv:
Miklos
Jó reggelt ZÖLDEK.....no meg kékek.....meg a többiek!
Jó utat és jó időt na meg persze sok pálinkát kívánok nektek a Pipo féle bulihoz. Lassan mi is készülődünk a lagzis útra (Gyöngyös-Kiskőrös), bár hozzátok jobban mennék. Majd legközelebb.

Jimy: a napokban hívlak és megbeszéljük azt a service napot, még egyszer előre is köszi
Jo reggelt trogerek!
9fele GOOO! Pipohoz!
11fele ott vagyunk!
Jó reggelt vadak!
Vevő lennék egy szivatóbowdenre, hátha akad valakinek felesleges. Régebben elszakadt, tegnap szedtem szét. Hát, elrohadt középen... Ilyet sem láttam még.
Itt vagyok vagy nem engem kerestél?
itt vagy még?
na OFF
pipi este 10 körül talált meg, épp központi egység szerelés közben
KULÁÁÁÁÁK
sajnos de ugy néz ki én sem megyek
Postával együtt : 20.000 Ft
Sam uzeni :Nem engedtek ell
jó ettét
Bar most szakit rendesen
Semi trukk!
Huzom 1-be azt all kerekre
Semmi 3-4 ezernel vissza azt rarantok
Huzom azt kereckedik
Allnam en zozo de meg az enyem sincs toppon
Dinok benyeltek a piiizt!
Ma egesz nap tettem ossze ,talan meg reggel letudom mosni de ha nem akkor megyek ugy ahogy van
Lefesteted olyanra (uj dizajn)mint ,a latvanyterven akkor 2 tuz kozott lesz a vasad!
Legujabb fenyezes ,kozben meg 1 legenda!
Fazi ha állod a szin átírásomat és a festés árát már holnap elkezdem szétszedni festésre
Az a feher sav benne baszott jol nez ki!
latod itt vannak a 9-esek es kb. 1 kezemen meg tudnam szamolni hanynak van ZOOOOD vasa!
Divatoznak!
Ezert holnap mit kapok!
Leszarom!
A KAWA legyenZOOOD!
Nem értem félre neked ez a véleményed amit meghallgatok és tiszteletben tartok
Ferre ne erts!
Nem bele vau de ha lenne 1 ilyen gepem
Ennek ez all jol!
Jol mutat az teny,de ne csezdd mar ell!
Ennek a tipusnak a filingje ez a festes!