Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyire szakadt
még jég is volt
Én ide a fórumra raktam fel mert valamiért nem akarta a galériába tölteni , Pipikém még egyszer köszi a vendéglátást még ha a motorozással is komoly gondjaid vannak akkor is mint vendéglátó első osztályú vagy
Kész a galéria
majd holnap a videók. kis segítséggel.
Bogyesz örültem hogy a sok gond baj ellenére még mindíg meg maradt a vidámságod ez mindíg így legyen
1-2 hirtelen mozdulat,és már ithol is voltunk az asszony is meg pirult............csak ő a csecsnél
Szeki még szerencse hogy gyorsabban öltöztem mint fényképeztél mert kirakhattad volna a 18 as karikát
neeeeeee jimy
a rájder
én jövök..............
jó hallani hogy hazaértél bogyó, remélem minden fain volt útközben kicsit megpirtyant a hátam a strandon most kezeltetem.
Köszi PIPI ezt a tartalmas hétvégét. Már én is hazaértem, igaz közbejött egy kis meló , de már itthon vagyok.
Legközelebb Tündit is viszem. Már alig várom hogy mehessek Panyolára.
züd haj ,züd csecs
köszi zozokám viszem haza és oda teszem a buszod mellé
Bogyesz neked is még egyszer felteszem az alapító darabot az ócskavas kereskedésedhez
jó ettét mi most értünk haza köszönnyük a szives vendéglátást Pipi és örülünk hogy ött lehettünk.......köszönjük Jimynek és örülünk hogy megint összefutottunk ha nem is mindenkivel
köszönöm mindenkinek,föleg pipinek ezt a nagyon jól sikerült bulit!

de ez a kép,ami visszább van rólam,nagyon gázzz!
bogyó babgulyása megtette a hatását,alig fértem bele a kabátba...
Ok meg dumáltuk
Zozo legyen rév de legközelebb kikerüljük 1órával hamarabb hazaértünk...joéjt mindenkinek
Gratula Pipó,jó bulit szerveztél remélem mki jól érezte magát! majd a fotókat meglesem

Jó éjt mkinek!
Ugye a RES a tartalék állás? Nem szeretném tapasztalni az úton,hogy tévedtem!
Na jo 8