Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát........nem tudom
Sziasztok!

Tököm kivan szombaton dolgozok éjjel mégiscsak, így Pipi hozzád most se jutok el...

Ám Pénteken elmennék soltvadkertre, meg ottmaradni mocistalira, ha jönne valaki még.

Fazi nem lenne kedvetek? Nem nagy kiesés nektek, aztán onnan mehetnétek Pipihez tovább szombat délelőtt.

Jó koncertek lesznek, 1500 a beugró, egy szép campingben van a cucc.

Ha valaki jönne hívjon holnap délelőttig, mert mi 12:00kor indulnánk kanizsáról.

Délután találkozhatnánk soltvadkerten!
308226865

Edem
Hellóóóóó Bogyó.Jöttök Pipihez?
Szeki vagyok a faszbukkon
Sziasztok.Pipifax mi valószínű csak szombat reggel tudunk lemenni mit vigyünk van valami kívánságod?
hát meg próbálok de nem valószínű gyűjtenem kéne a zsidóknak a pénzt de hát ha ki birom bulizni hogy szombat délután ne kejen dolgozni és akkor délután suhanok is a robogómal
el álmosodtál?

akkó jó pihit, és gyógyulgassál.
az első kéne, mert csak akkutartóm van csomagtartóm azaz a hátsó rész nincs meg. mivel a 02-es két darabból van.
a lengővilla sárvédő árát is írd meg.
Olyan van mint a 9363-nak! Sárvédő is és undertail is! Melyik kö?
vaterán vettem remélem hogy beválik ha meg nem akkor jó lesz levélnehezéknek
baráti
Köszönöm a tanácsot akkor marad a jövő hétre a beépítés a fokozat kijelzővel egyetemben m, már a buli előtt nem akarok fúrni faragni
Én úgy néztm hogy a felfogatási pontok eggyeznek csak a csatlakozó a kérdés ha az is jó akkor fog e működni ugyanis vettem eggyet 5000.- ft ért
más a két műszerfal felfogatási pontja, de ha felszegeled rá akkor műxik.
Hali Szeki mester a 2001 es műszerfalát rá lehet tenni a 98 as ra? mármint mükszik e a dolog?
2002-re mennyibe kerül? keresek 02"-es hátsó sárvédő toldatot ha van valakinek.
szép jó estét mkinek ,remélem felétek is kánikula meleg volt nem csak nekem .......
Voltam tekerni a Mátrába (bringával) és megint csak 1 motorral kevesebb rója majd az utakat. Az Ózon környékén megint megcsukta valaki a vasat......kuka. A srác megúszta.
Esetleg rakj a helyére ilyet!
a szombat má nem jó,menni kő dógozni
olyan nekem nincsen
A rendszámtartó idomot cserélni akarom kissebbre! Hogy vegyem le az idomot?
szép napot zöldek