Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sch,majd nem te leszel felül hanem a hölgy
Cany.ezen már tul vagyok lassan 4éve a többin is a legfrissebb műtétem is 5hónapos.,köszi
akkor elöször csak etessek
jobbulást
pipinek link
sch,őszintén a nevetés gond volt hetek-g menni olyan szép görbén mint egy ? jel utána jobb lett a két flaskát vittem magammal. 3.m cérnát húztak ki belőlem,nah az volt élvezetes még,meg amikor a húsomba nőt és szedték ki! szóval te jobban jártál én nem is tudom mennyi idő múlva mertem ágyba mozogni kicsit lazábban de mostanra ..olyan vagyok mint (Magyar ország)megszabtak minden oldalról,sajnos de nem lettem fiatalabb!
van rossz élményed
Sch ,nekem is az volt,hasfalszakadással,kifordult a lényeg aztán visszapakolták
sch,azért majd légy óvatosa szexnél
Meg azt is, hogy Parts catalogue, azzal sokra nem mész max alkatrész rendelésnél
az gáz nekem csak sérvem volt
jah..értem akkor csak beléd-néztek nem volt olyan nagy meló veled mint nálam,nekem 50cm is a vágásom félbe kaptak a dokik nem tököltek én utána majd be....úgy fájt még a bordáim is egy jófajta úthenger végig lapított volna most már egész jó vagyok
4.nap
ez tévedés max 2hét nem vágtak fel laporoszkopos volt tehát már a 4. lehet sex
sch,az jó akkor 6hét pihi,utána laza mozdulatok és majd szex is mehet
befoltozva generálozva
...esős szép napot
Sch ,hogy vagy Bogyókám élsz még
Én úgy szoktam,nekem bevált.
fazi elvan tünve
hááááááááát,
Repsol Racing 10w-50 -el van valakinek tapasztalata? Ő lenne a kiszemelt, még az ára is baráti.
akko mais gazdagodás
na Moszkva le tudva
Alsó/felső részét is? Nem sok azért az már egy kicsit? Ha komolyan jó, akkor én is megcsinálom....
rakhatod bele röktön,én a légszűrő háznak is beszoktam fujni a belsejét
Nekem lassan csont száraz lesz a légszűrő. Ha befújtam a Castrol trutyival mennyit kell vele várni, amíg berakom a gépbe? Vagy mehet egyből? A fém rácsot is befújjam esetleg? A keret széleket bezsírozom, az tuti.