Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

666.
Jó reggelt!

Ehune user (luser) manual.
nem szerencsés
jah
gumiban
Én mennék is ha nem volna egy nagy vasdarab a hátsó kerébe
reggelt esöruci elö gyerünk motorolni
Gyári Aprilia doboz, hozzál 3000-ért
Letöltöttem neked dobj egy mail címet és küldöm.
1.Jó reggelt.
jó reggelt
hajdujudú!
akkor most első vagyok?
valaki lebukott,vagy tele van lóvéval,szakműhelybe hordja
kékek előnyben
remélem nem csalódunk benned
üdv.mindenki.most jöttem haza a bográcsolásról!és én nem áztam el kívül! .
Nem tudok sajnos,de biztos lesz más,aki tud.
Az enyém nincs gyilkolászva kérem szépen!
Tényleg, valami linket nem tudsz esetleg ahol le lehetne tölteni a gépkönyvét? 2001-es évjárat.
Igen elég a 40-es,a gépkönyve is ezt írja elő.
Hogy melyik, mindenkinek más a jó. Nekem is volt már benne sokféle,Mobil 1,Elf,Valvoline,most Repsol-t vettem.
Castroll nem volt,talán a többieknek van róla tapasztalat.
melyik motor nincs igénybe véve?
Hát nem vagyok egy motorversenyző, csak utcai használat lenne, persze dinamikus haladással....
Szóval akkor a 10w-40 elég? Castrol vagy mi legyen a befutó? Melyiket szereti a legjobban?
Szeva! Ha nem lesz nagy igénybevételnek kitéve,és csak utcán használod,akkor elég a 10W40.
Na úgy gondoltam, hogy beviszem a mocit egy Kawa szalon szervizébe átnézetni kicsit, de lemondták, hogy a kolléga szabira megy. Ma meg esett itthon az eső délután (Gyöngyös) és 1 pálinka +1 sör után bátorságot vettem a szétszedéshez. Szétszedtem a légszűrő házat, kitakarítottam, kicseréltem a gyertyákat (mekkora szívás ez), holnap befújom a levegőszűrőt valami jó kis spray-vel (ad a haver) és remélem még be fog indulni. Egyébként 5 nap után is pöccre indult a kicsike, ez gondolom jó jel. Karbit szerettem volna szinkronizáltatni meg szelephézagot állíttatni ha kell, de lehet be sem viszem már. Mondhatnátok nekem valami jó kis olajat bele, amitől esetleg kicsit csendesebb lenne 10w-50?
bocs 24óra