Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jönnek azok csak paszportu legyen meg késszáz
van még mert a Sam tesóm 1 üvegnél ki bukott de azóta már kénytelen voltam venni mert kell a vizsgabiztosoknak és schöhöhöhöZsolti barátomnak
de akartam is kérdezni,mert ugy tidom a drágaszágod a véknyat szereti és Eszternek is kell
pont ma hozták haza az utolsó traktor almafát de sebaj maradt még telkem és beültetem szilvafával............4év mulva ihatunk belőle
Az rendbe van hogy kiküldöd öket de előbb be is kell hozni öket ez a nem egyszerű,egyébként az asszony kérdezi nem tudsz dohányért dohányt küldeni Csak vicc volt
Nem furcsa Pipi csak aki nincs hozzászokva ehez a román keverékhez annak lehet fura /ugy tudom náluk van még medve meg sajt is/
én távcsövesláncfürésszel dolgozok ki küldöm az ukránokat
Ok a részleteket majd megbeszéljük, egyébként a Bogyóéknál már nem gyümölcsből fözik a páleszt mert a Bogyó már kicsapta az összes gyümölcsfát a környéken ugy hogy valószínű az is tablettás már mOndjuk az utolsó Panyolai találkozon valami vakus koktélt hozott ,megittam egy villanás azóta nem emlészem semmire
Mi ezen a furcsa
Én így nyomom az arany ászokot...
Csá Medve sajt.
Bogyó szakmai kérdés ha kimész az erdőbe csak balta nem lehet nálad vagy a /vidék stradivariusa/láncfűrész sem , amikor felkötöződ a bringára a rözseszedő nénikét a te rőzseköteged mellé akkor az két kötegnek minősűl vagy csak egynek a szervek szemében előre is köszönöm kedves szakmai felvilágosítását
Azé gondold ezt át...
Áll az alku.
Fáért? Pálinka már nincs?
Ja a paramétereket elfelejtettem beírni 1050 köbcentis /ha a csomagtartóba rakok egy liter konyakot/ 100km-en 1.5 litert eszik és ha jóerőben vagy akkor akár ennyit le is tudsz tekerni vele ,a beépített fitness gépért külön nem kérek felárat,fogyókúrás gépnek is jó mivel állandóan beszarik jó eséllyel akár napi 2-3kg is leadhat vele az ember ha haza akar érni csak komoly érdeklödőknek
oszt jösz fáért nállunk mi?
Nagyobb csomagtartó és minden rendben.
Kékvér te is ráizgultál a babira /újabb kisérlet /ször a szörén többször nem lesz ilyen tuti ajánlat az enyém fiatalabb mint a tiédjól gondold meg mondjuk még egy cirkó is szóba jöhet
A Fazi sárkányfű árusnak hív ,de tehetek én róla hogy a család nem ért a kertészkedéshez a nagyi is mindig tejesen szedte le a mákot oszt még is milyen frankos teát fözött belőle
Motorozni voltál , jó gyorsan mehettél ilyen hidegben még a motorod is elkékült mint az enyém
Ja.Szeva babettás.
Ha vonatoztatok a sorban akkor szerencséd volt hogy hátúl álltál
de melyik sor végén?
a fenét..............a sor végén
Szia Kékvér haza értél?