Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én minden nönek orgazmust tudtam garantálni!Legalábbis részemröl!
Hát pont erről van szó rólam azt mondják hogy rossz szerető vagyok ,de hogy abból a 10 másodpercből hogy állapítják meg azt nem tudom különbben is Pável bácsi megmondta hogy a túlzott szekszuális élet tartó s hiánya káros az egészségre
.....mint szököév?Az biztos!
a lényeg hogy tudjuk,nálatok karácsony sürvebben van
halod..........tavaj még ugy volt hogy megdöglik azóta minden nap totál ittas
akár reggelig sorolhatnánk!
a Sanyi soha nem megy tönkre mert a szesz tartósít /szerintem ö már örök életü kell hogy legyen/
szép is az a szerelem............csak aza csunya baszás ne lenne
nyami ! "nincs a szexben semmi gusztustalan!Ha jól csinálják akkor van!"
ez már egy kicsit durva
jövő7en nyit épp ma beszéltem Sanyival.........aliasz nivópálcával
jaja...........főleg a gombás paradicsomos
én inkább a harmatos csibemellest szeretném/csak az asszony meg ne tudja/
Látom bogyó neked sem kell a szomszédba menni a hülyeségért meg aztán faszán fogy a gomba is felétek /üzemel még a pizzás pont most gondoltunk rá küldhetnél eggyet csöpostán nyitom az ablakot/
,de a sonkás jobb mint a gombás!
mint a jó bor..............idős,és zamatos
persze az élvezeti cikkeknél az illat is bejátszik az értékelésbe
én szeretem ha büdös a picsa................
Bogyó felénk inkább illatosak szoktak lenni,a sajtos nem olyan menő,különben is ne fürgyééééé le
de az is sajt szagu
Csalódást kell okozzak, a pina jobb.
Üdv mindenkinek!
Sziasztok . Pipi könnyű igy összeszerelni a bútorokat ha ellesed a sebészektől a csavarozós trükköket
Ügyi vagy Pipi,meg zozo is!
Medve sajt Aranyászokkal a legjobb!
Zozó Úr ez is valami?
Én mindenféle előképzettség nélkül megterveztem és összeszereltem a túrkálós gondoláimat
Mindezt úgy, hogy péntek koradélután hazaértem a kórházból műtét után, szombaton reggel már azokat a szarokat fúrkálgattam, csavarozgattam összefelé a gipszes kezemmel, hogy hétfőn tudjam nyitni az új boltot.
Bevalom a lapokat lapszabászatnál vágattam méretre és élfóliáztattam mer nekem erre nincs berendezésem...