Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó ..mi ez a nagy sürgésforgás nem értem
ha elkésel belőled lesz korong
Még nem haverral kiugrunk egy korongos scaniával, van egy rövid fuvarja olaszba Remélem időben érkezünk
31 reggel már kavargatni akarom a húst az üstbe
Bár még a hó belezavarhat
Na császtok...
hegyi kecske
mááá mégy jimmy-hez?há mit főztök ott? rinocéroszt?
vigyed a pörzsölőt is!
pipikém jó utat ..és legyen már valami durranás nnálatok
szia Basi neked is
Na szasztok Leléptem egy időre geci hó miatt remélem haza érünk szilveszterig Valakinek meg kell főzni azt a bornyút vagy mit...
Finom képek vannak a motorok+csajok topicban!Igaz motobogyó?
méééééééééé
Szijja!
Hát még a bányászat!
Bogyókám te rossz ommen vagy
te Fazi........az ódid hány lovas?
, ,
nem mert hazafele menni mert hogy az asszonya meg öli mentünk vele orditás visitás,ráadásul céges auto tök aranyos volt a kár okozó cimbi olyanokat mondott hogy már az ideges haver is röhögte pl;az enyém jobban összetört bameg de maradjatok már mert az asszony meg öl
na irány utánna......a város előtt utól is értuk a cimbi dudál mögötte de semi reakció na gondoltam elé vágok és keresztbe állok előtte igy is történt meg állt a kocsi ki ugrok,na mondom elő veszem a csávót erre kiszál 1 másik cimbi hót matt részegen de fullon na bazmeg mondom te vagy az az állat ámokfutó?me mivan kérdezi? mondom neki hopgy totálkáros a kocsid eleje a havernak meg a hátulja bele hajtottál állat a hidon parkoló kocsiba ü.üü.üüü nem vette észre jön a válasz na mondom hogy mindenki jól járjon ,menjünk haza hogy ne lásson senki és irjatok betétlapot,mert ha ide rendőrt hivunk a jogsid ugrott
nem is meséltem hogy jártunk ma jövök haza Szekitől már majdnem othol vagyunk,mikor a fő uton jön velünk szembe 1 fehér auto a mi sávunkba dulálok .......szépen le huzódik de látom az eleje össze van törve kérdezi az asszony hogy igy lehet e közlekedni?mondom elvileg nem alig hogy el hadjuk az autót jön a cimbi.........meglát,fékez,visszatolatunk,azt hittem benya kell neki kérdezi hogy nem láttam e 1 fehér törött autót?mondom de majdnem belém jött mondja hogy belé bele is ment és el hajtott
Ilyen ez a pop szakma!
te vagy itt Bazsi ..mást nem láttok ..izé olvasok!
Bocsáss meg! Szép estét!/ha nem nekem szólt akkor is/.
Bazsit ..hátba kellene csapnom egy kipufogóval?

Talán akkor köszön!
Lehet nem mondott hulyeseget!
Mas tipus nem szorja a Kawazoood gepeket