Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jobbat, szakad ez a szájba hugyozot hó
pedig motorozni akartam
jo reggelt mi van szeki nagyon bele jöttél a linkelésbe
Jo reggelt trogerek!
minden férfinak volt már a te eseted
a kocogok meg ezt nem tudhatják
csimbi ilyen az élet
meg fogod érezni melyik az a nő akinek te kellessz.
megettem két narancsot és még míndíg szomjas vok, van HP pezsgő, de inkább rányitok egy sörre.
na de téleg megyek aludni köszönöm hogy meg halgatál jól eset cimbi
majd le iszuk az árát jó éjt
néha kellenek a kalandok
én sem bánom csak pofátlan volt pedig nem atam neki okot mindíg mindent meg tudtunk beszélni normálisan
csak igen szarul eset mikor mentem és egy haver kocsiját látam a házuk előtt utána meg még nekem kelet szarul éreznem magam hogy elmondatam a véleményem
én még életemben nem bántottam nőt sőt ha bárhol meg láttam hogy bántják mindig oda mentem megvédeni de a szerelem olyan szinten gyülöletté vált,hogy nagyon hejben hagytam tudom szégyen de már nagyon rafinált volt
de mai napig ugy gondolok vissza rá,érdekes mádon,hogy nem bántam meg 1 percét sem az együtt töltött időnek
hátigen ő meg tud becsülni ijen az igazi nő
lehet nekem is azt kelet volna két nagy büdös pofon lehet nem itt tartana csak nem birtam bántani pedig meg érdemelte volna
és látod zsuskával már 1ütt vagyunk 5.-éve jóban roszban
nekem is volt 1 igazi ott lakik tőletek nem messze Jászkarán anyira belehabarodtam hogy el váltam miatta ,ott hagytam mindenem,csak hogy vele legyek mert folyton azt monta hogy szüksége van rám nagy bögyös vékony vörös volt elfogyott a pénzem ,eladtam mindenem,mbéjemwém,motorom csak hogy vele legyek,még romos házban is aludtam vele mert az apja ki dobott minket elfogyott a pénzem ,elfogyott a szerelem eldobott mint 1 használt bugyit összevertem és fel hivtam anyámat hogy jöjjön értem,pedig vele is össze vesztem a szerelem miatt
lehet igazad van
nem is alszok még
kezdek ki józanodni ráz a hideg pedig 23 fok van
tudom én ezt volt is azóta egy pár
de ő volt az egyetlen aki jó értelemben irányítani és befojásolni tudot