Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lavorban en is tudok ekkorat fogni!
Ez a nyári 18,60-asom Szerintem még nem is láttál ekkora pontyot Fazi
Hajnalban akasztottam, és már sütött a nap mire meglett. Első éjszaka volt, tehát másnapos sem voltam, hanem telibe részeg De a boxeralsós öltözetem szerintem ver mindent...
Ugyanez a lové elment a motorozásra egyenlőre most csak a peca maradt
Hiaba a 2 eves botjaid Pipo!
Azokkal sem tudsz halat fogni!
+a 3db 200e forintos orsokkal
,
Sedu csak mondom az a kipufogó nem ér egy lófaszt se, nem csak azért mert nincs belseje hanem mert szarrá tört az is
ha a többi meg szerinted 20 ezret ér az a te bajod
A blokk mondjuk hibátlan , a lánszett vadi új, a féktárcsák gyári méreten ha azt vesszük a komplett hátsó futómű meg az összes szír-szar ami épen maradt, és amit heroin árban adnak bontókba az itt ajándék hál isten csak a tb-mből van eddig közel 200 kiló plusszom
Na mondjuk azt átváltottam 3 db horgászórsóra
majd lesz vevője ennek is amikor kinyiffannak a b-s blokkok tavasszal ha eladom, akkor lesz + 3db horgászbotom is
ha mégsem kel el, akkor sajnos 2 éves botokkal leszek kénytelen végighorgászni horgászni a 2011-es szezont
Szaré-hugyé nem fogom odadni senkinek Ezek azok a dolgok amik akkor nagy kincsek, amikor szüksége van rá valakinek. Addig csak ócskavas. De a garázsban meg szépen elfér ugyomondják, nem kér kenyeret...
.
Hú sam nagyon moslék az a dög
Bár a kutya valamit javít az öszképen...
Na huun vagy?
Agytalcsere?
Tudod jol Sam bacsi a KAWA az ZUUUD!

Oreg korodra mar mindenbe belekotsz!
Most nézem fazi traktor index van a motoron
Fazi, a butik neve nem turina, hanem vagina A motor meg nem a ződné kezdődik, hanem itt
Koszonheto a fenyezes NEM Sedunak!
Deee szziiiippp! , , ,
Na megjarattam a vasat! ,
Be is csajoztam egybol!
A kipufogó ér 20,000-et, és a maradék is ugyanennyit
te is faszan tudsz kinezni elegantosan
Faszas ido van!

Asszem gurulok is 1-et nemsoka
Orulok hogy javulgatsz!
Dr Sam Hornis Junior
Faszán javul a térgyem hiztam vagy 5 kilót de ez a szesztű van má a kocsmáig tudok mankózni vissza má gázos az egész kocsma a haverom főleg a csapos Filip
Fazi hogy ityeg balra csapva?
Mikro
Az itt egy kép mikro biológus korombú
Szevasz Sam!
Itt 20 eves voltal?