Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha el engednek valaha márvány tábla lessz a kórterembe a csodás arcommal a következő irománnyal. Itt esett össze minden este 21órakor a nagy népi tanitó a nővérek gyámolitója a póker császára az alkoholisták ajatollahja SAM
,
En csak itt lakom!
Izzig verig szekesfehervari vagyok!
Jimy hol van,
van ülés az ebayon a roncshoz....
csupán 45 dolcsi +posta
Aha 140 hektáros Iváncsa a közepébe elférne




ne igyal tobbet oreg!
Ennek csak az az egy oka lehet sam, hogy a halat azt ki kell seggelni De társaságban csak beseggelni lehet főleg veletek
Az küzdelem és akkor a csupasz segged, a hideg falhoz ért és föl riadtál álmodból
,
+beszelni
Te tuti korhazban vagy bacod? ,
Pipi az azé érdekes, hogy a fórumról még senki nem látott halat fogni Inni azt igen
Mán nem köll nekem mozgó vizelde faszán mankózok Kártyázok, reggeltől estig meg iszok néha
, ,
én mindig mondom Pipi hogy néha azt is fotózd le aki kölcsön adja a halat de azért szépek voltak gratula
telepitett lavor!
Ez elég vad nem Ez Merenye
Hülye
Vad viz apam! vad viz!
rendben álmodd meg addig
holnap
Háromnegyedóra kemény küzdelem volt
Szerintem életem legjobb fárasztása. Az bánt csak, hogy a végére majdnem kijózanodtam, mert mindenki aludt és nem hozott senki viszki-bombát Az asztalig meg nem értem el a stégről
14 horgászállásból(a halőrök elmondása alapján) összesen nem fogtak 4 nap alatt 4 és fél mázsát amit ketten a cimbivel megfogtunk. Hozáteszem, piszok nagy szerencsénk volt a helyválasztással, amiben 9363 közvetett segítsége vastagon benne volt Nekem sem a szívem csücske a mesterkélt horgászvizek . De a lányokat nem lehet a bokorbaszarós, nyagigsáros, szúnyoginváziós, sátras nomád vadregénybe elvinni. Hiába na, őket már az is zavarja, ha nem angol wc-ben végzik a dolguk és nem zuhanyozhatnak naponta Én egy hetet ezeknélkül símán kibírok Itt volt fürdő, wc, faház, hűtő, mikro Nekem személyszerint az tetszet, hogy viszonylag új víz révén még nem ismerték a halak a horgot és veszettül küzdöttek Igazi jó fárasztási élményekben volt részem Gondolkoztam, hogy jövőre is elmegyek, csak egy kicsit változtattak az árakon Idén a 4 nap napijegye 60-ból kijött, jövőre már 78 lenne Akkor inkább teszek még hozzá és inkább egy hét merenye. Mondjuk oda minden évben megyek egy hetet. Legfeljebb jövőre oda 2-szer megyek egyhetet...
a féktárcsákért mennyit kérsz bácsi?
Kicsit ferfiasabb lennel ,nem lett volna ideje kisutni a napnak