Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ők olyan baráti kör mint ti megy a cserebere,kalya,pilya,csajok éa biztos hallottatok már Grózinger Zoltról D2 OB (rift másodosztályu országos bajnok)na ő adta a helyet a fütött szobát,mi csináltuk a kaját,piját be vallom meg ittam 4 fütyölőst és erőssen beszéltek ráfele a gumi füstre mert csak az enyimbe van gyárilag 70%-os sper difi(meg a Groziéba le heggesztve)de belegondoltam hogy a multkor mi volt meg hogy még mennék Jimyhez igy elmaradt és rénk is sötétedett
Hali azt a sok punci mágnest ,melyik MÉH telepen jártál Bogyesz?
Remelem te nem kinoztad a vasad!
A szokes tervezes nincs ebben a reszletben de Kb.igy szol:
Ki az ablakon,att az uton be a vizbe.es szabadok vagyunk!

http://www.youtube.com/watch?v...


ES MOST?


,
ezek ma hó nem van csak minoszok de ma még ki mókáztuk magunkat
Amit tanultam azt is a konyvtarban"
Sajnos az angol irast nem sajatitottam el
beszedben nemtudnak eladni ,
Nyugodj meg Pipo!
Szevasztok trogerek!
Remélem eszedbe sem jutott a tieddel így forgattatni a kerekeket Tudod, hogy mi kínnal jár egy blokkcsere
Ezeknek a vagizóknak meg a bömbije gondolom mind hullazsákban végezte a nap végére Egy szar kiforratlan konstrukció az összes bmw egy haveréba a váltó szakadt össze csak úgy
Persze egyszer nekem is lesz majd bmw-m majd úgy 2050-ben amikor a minősége kb. eléri a KIA-ét...
helló bogyó!ígértem neked régebben mikulásos képet a csajosra:)majd nézz be!
ezek ma készültek...?nálunk15centis hó van
itten vótam ma
Sziasztok! Olvasgatom ezt a user manualt... nagyjából értem angolul is, de nincs ez meg valakinek magyarul? 94-es 9-es..:-)
ha engem meglátnának asszem még aznap átköltöznének egy másik tóba...
remélem,h legközelebb amikor horgászol akkor akasztasz egy 100kilós vadhalat,ami behúz a tóba,és a haverjaival megerőszakolnak a víz alatt ,
bármikor
köszönöm Bölcs PIPI MESTER eme remek részvételed
Aha
egy 98-as zx9-es kék
tavasz bakterok meg kaptad már a csomit?
Csináljak inkább képet róla, hogy mit hogy?
Sziasztok

EZTETET ismeri valaki
lépek, majd holnap.
pedig állat a hangja!