Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ijenre ne
lassan már csak nekem lesz ijen
a 120-as meg teljesen le forog!
és pár kép hogy pályán egy 190-200 -as guma nem ki motorozható teljesen.
mi kell még? gsx-r 1000 600e pénz!
most az apróban! akkor enyim?
a mol is pihen, és lehet tavasszal kell majd a B be frissíteni, mert ki tudja lehet átfolyó rendszerű olajozása lesz, de remélem gurulni fog.
ha a cimborának lesz ideje akkó meg fújjuk sárga feketére vagy kék fehérre, a bikepicsen meg goglén kutakodom addig.
akik unatkoznak, azoknak feladatot adnék: kawa B faxa festés vagy dekoráció keresése a neten, sárga fekete ,kék ,ezüst, vagy fehér, tele zöld nem, bordó meg necces!
üdv! megmentenéd nekem,bedobozolod és félreteszed. köszke.
Ilyen 1xu!
éssz kocci meg van hozzá, csoreszelek egy fűríszgépet, bogyó benga, megy ez.
Menj tuzifat lopni
pipikém globalizálódunk, jönnek a vidékiek a városokba és csak egyre többen leszünk, de egyre több munka nem lesz , de ezt a tudatlanok nem tudják, csak azt ha munka kő irány a nagyváros. azt nem hogy a nagyváros is tele van már csellengő emberekkel, de hát ahol szar van ott veréb is úgy hogy özönlenek idefelé, évekig ahol dolgoztam mi meg ickáztunk ki a vidékre mee a sok tudatlan helyett aki ide jött melózni valakinek ott is el kellett végezni a melót. ez a körforgás most meg állt, mee itt se meló ott s meló. színes madár mondta mennyek safőrnek, az meg nem az én világom, napi 600-800 km 70-el me ugye szabályok is vannak ám, igaz most olyat sem keresnek , meg állt az élet márciusig.
korán fel kelni, oszt minek?ebben a porfészekben sem lehet munkát találni, szakácsot és managgert meg sales ügynököt azt keresnek, meg nyugdíjas diplomásokat, melós nem köll hó meg nincs így lapátolni sem kell, és bacott hideg van, így a motort sem kell elő tolni és tankolni sem kell bele. meek felnit festeni és el leszek valahogy, itt egy szelet kenyérrel el tudsz brrummogni egész nap, felesleges a tükörtolyásosszalonkásrántotta8tolyásból.
,
Fazkiám, nem klel agondgód, lsasan hzozszoáunk az írsáohodz
ezt egy vén pecásnak mondod pipi, csak én meg régen nem pecáztam. tegnap este is egri borral múlattam az időt.medina vagy mi a picsa a neve, jól fel cukrozott borovicska, nem savanyú tőke mellé le fekvős,gyomorsav túltengős baszatás.
ez erősen sok engedmény lett, évekkel ez előtt hozhattál még a kannába is 10l bengát.
de neked én túl messze vok, el tudod látni a kunsaftokat a kerületben,csak a környék beliek ne hüppögjenek.
Lassan ki, kb. 1 hónapja nem ittam csak pecázni járok
A végén visszavonják a tagságimat
Úgyhogy ígérem ezen a hétvégén pótolok
Dr Pipi Fax T.SZ.és F.A.SZ.-elnök bár az utólsóból már lassan ki esik
Na látod szeki barátom pont azért van ez az időpont kitalálva
Itt nem az az első aki minél később fexik le alukálni
az nem kunszt
Hanem aki minél korábban kel fel
3:30 óóó pipi én már akkor aludtam, akkor már nem kelek föl, szunyálok.
reggelt....
na lépek mert látom megint magamba beszélek
sok boldog névnapot a Ferenceknek bárcsak apámmal kocint6nék
Zsoltibácsi ma küldöm a nedüt mert posta sem volt 3liter ahogy +beszéltük plusz 1 gram koko
Sam tesókám kezd be indulni a bicnic tegnap voltam kint nem piszkáltak csak az ódikat,és a paszujokat sok szabály változott el törölték a kis papirokat mindkét oldalon a szokásos 4/oldal hejet 1van és még kannába hoz6sz 10léiter nyálat tegnap ugy be tankoltam hogy legközelebb 1600km-er mulva mehetek vissza