Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2.3 benzines is megy de az enyem a W6 quattro 2.6 benzines az obban szedi alabat
Neha horpad nekem is a tank
Csokos Karmi
és nem kell reszketni hogy minusz 20-ba röffen-e, nem fagy bele a drága de gagyi gázolaj, és nem kell adagoló javítót keresned állandóan, nekem a dieseles haverok mindig ha jő tél adagolóst telefonszámát kérdezik, pl jó adagoló szerelő nekem innen 25km, a régi opel blokkommal bejártam őket mind ami helyben van, csak lehúznak meg hamukálnak, a pali akit találtam egy kiéget és egy szét esett adagolóból összefaragott egy olyat ami ment 150e km-t és megszorult mert úgy szétkopott, de ezt el is mondta, és egy 20-ast kért a mutatványért, a sok helyi meg köpött volna egyet és elhajtott volna, neki talált pénz volt és csak tudást kellett kamatoztatni. egy másik adagolósnál egy kaffer merdzsósnak azt mondta egy másik szaki hogy hozzon a sajátjához még három bontott adagolót és abból lesz egy használható, az én palim 2-ből csinált egyet ,jó arány. na léptem.
szia kawa..Fazikám csókos
huhh , ekkora verda nekem nem kell és az alkatrészei nem jók az opelbe szép járgány és extrás a menetteljesítménye is de elég ha motorkával üldöznek a zsekák, mi lenne velem 2.3 bengával a fényképem ki lenne ragasztva minden nyomorult autójába a napellenzőre. autóban nekem 1.2-1.4 benzin lemezfelni népautó kell 90-re meg 130-ra nem hepajkodunk két db rendszám táblával . az új dízelek max 150ezer és kuka mind, az opel G-től fölfele dieselben 200 km és 4-500e ft a javítás.a benzinesbe 4db gyertya légszűrő bengaszűrő olaj kell és némi nyugtató ha a benzinkúton le emeled a kútfejet, de kihagyhatod azt is ha csak tankolsz, be mégy és fizetel és nem látod mennyit kaptál a pénzedért, amúgy ott a tanksapkánál összerogysz. a cimbora kutas az ómv-nél van aki 452ft ért tankol és van aki az M5-öt hetente tele veri +100-al, cirka 40-50 rugóért.
Meg benne van a blokk
kiproalhato.
Nagyon faszas!
addig nem szedem szet a motorhoz tartozo reszeket (huto,inditomotor,stb. mig a blokkot ell nem viszik

Max alkatreszugyen tudok segiteni
Nem vagyok 1 szaki
eladok az alkatreszek!
Mar ami nekem nem kell elole.
Blokk,valto stb.
Az a donor
Az enyem W6 quttro 2.6 enzin
szép napot ...
No, ez már nincs tele.
jó napot!

jimy ilyen nekem is van!csak még tele!
fazi, legalább már te is gyűjtögetsz valamit. most már tudom kihez kell fordulni ódi és béjemwé ügyben elég nagy és szép darab a verdád.
Jézus Fazi mi ez az autó? Bontót nyitottál?
No, ma így motorozom.........
Jó reggelt!

Így fényképen egész szép..............
92-es 100 2.3E avant
benzines (5 hengeres)
Bogyesz!
Itt van a verda!
Nezze meg Bela aszt majd ertekezunk
lehetsz ötödik te bírka...
Jo reggelt trogerek!
3. Jó reggelt.
2.dikk
akkor csak 1.-ssssssőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
mááá megint!