Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggelt
ilyet?
miez?"linóleum"(remélem jól írtam?)van!azon jobban füstöl
parketta füstöt!parketta füstöt!
gondolkodtam hogy kinyitom az ablakot a gyerek(9-es)szobájában aztán járatom egy kicsit de letettem róla
na a többiek már megint büntibe vannak
na az enyim pücc-röffös
Ráadásul olyan hideg van hogy a szomszéd még a jegesmedvét is szivatóval indítja
itten is a béjemwé marad a garázsba
Hali mindenkinek!Minden tiszta jég! még most is esik az ónos eső!
ma is megvolt a roncsautó termés
M5-ös:IFA szerelvény kontra Kamion... ,kocsi feje tetején az árokban....
M1 Kamion kontra kamion....
Itt a tél faszik!
Hódúróval meg csak délután találkoztunk mikor jöttünk hazafelé
A sószóró meg a száraz aszfaltra szórta a fincsi drága sót reggel
Budaörsön esett a legxebben ma reggel
hülye állat.....
Ltr? Én ,,csak" ltz-vel mentem, elférne a garázsban
majd szólsz ha kell valami
várjál cccakkkk
ügyes macsekok már a kannát készitik nekem
köszi jól mindig van valami amiért nem tudok ki menni ki találták ezt a kankos buziságot(lopás gátló,robbanáűsgátló) na 1 nap volt mire keritettem bele,ujjabb 1 nap mire az asszonnyal érte mentem Kállóba haza fele inkább én vezettem mert nem birtam tovább idegekkel na azért a szarért le kellett vennem a tankot ujabb 1 nap ma indulnék de szóltak hogy haw lánc nélkül nem engednek ki most mehetek a tescoba.............
nálunk ez a felállás, 2 macs 1kutty. a fekete macs hamarabb megrágja a csirke csontot mint a kutty, egér-patkány-veréb-galamb-szomszéd csirkélye- ami él és mozog mindenre vadászik a két tiger.
hogy vagy bogyó? remélem indul már a járat, itt is csak tengődés van, és havas eső.
láttam a munkáit
az öcskös temető csősz, úgy hogy ha valaki be esik és már az utolsókat rúgja dugjuk befelé a fedlap alá, a hozzátartozók meg csak jönnek oszt fizetnek és viszik.
attól még fel huz6tod na téleg megyek mert az asszony harcol a Jimbóval kézzel,lábbal,mikor meik éri a földet
Muszáj lesz, mert a macsek a mostaniban alszik. Én meg járhatok meszténláb..........
hpogy te mekkora láng ész vagy mert erre nem is gondoltam de hát a kor és a tapasztalat uj cipőt már ne vegyél
Amikor elkezd esni a hó, terítesz mindenhova újságpapírt, ráesik a hó, mikor vége a hóesésnek, meggyújtod a papírt az lassan ég és a hó elolvad.