Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg ŐŐŐ
szeva tesó jó nagy a calád
Itt vagyok ismét első utam az orvos volt, a második Ő
pálya 2óra
hát valamit érzek.........ha már nem a hónaly szagomat
nem kell itten külömbséget tenni senki közt sem csak még mindig nem értem hogy miért kell ojanba bele szöveg,amiről nem tud semmit én komálom a Sedut de néha eldobom az agyam tülle még mindig nem érti hogy én nem nagy városban lakom ahol megvan minden és ha valami nincs akkor át szaladok 1 másik boltba............itt nyomor van egy 600fős patkány faluban lakom ahol olyan rendesek az emberek hogy ma is a városból kellett hoznom 4 embert hogy berakjuk a motort és azt is ugy hogy az egyik srácnak ki cseréltem 4 lengéscsillapitót a golfján és ezt kértem fizetségnek hogy menyünk el a városba emberekért...............na azért nem kell sajnálni az én hibám hogy mi a f@szért maradok itt a nyomoruságban......talán mert szeretek szopni
Persze hogy érzi hisz közel van Ukrajna
erról jut fejembe andor barátom mondása aki panyolai:fiam szép nöt vegyél feleségül mert különben......
igaz mindig érzed a közelségét
a szerelemben nincs távolság
Bogyesz ne foglalkozz senkivel .Mindig neked van igazad mi veled vagyunk
az óperenciás tengeren tul
mi a fenének hosszabitsak ha a garázsba lessz a müszakija el se kel vinnem a szekeret csak a forgalmit .............én nem mennék debrecenbe lakni elég volt 4 év igazad van itt is annyiért csrélnek motort......de számolj még 1 hengerfejezést,szelepelést,szimeringek,tömitések csere,gyürü csere,lottó szám csere..........számold össze ez menyi lett volna ugyan is ezt mind magam csináltam
Az nem kevés.
Pont, mint én.
csak 300km
Valahol a déli és az északi sark között
Nem tudom, hol lakik.
akkor indulj kell neki a segitség
Üdv De szép munkás ruha ,melyik turkálóban vetted remélem nem adtál érte sok pénzt
Arra gondoltam én is.
az autoja motorja
probálok egyet a kawa boltban aztán kiderül
próóóba!
méretek kellenek,vagy annyira nem érdekel