Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

,
Ez számomra egyértelmű volt.
Nagyon gonosz!
Persze ez nem igaz mindenkire.
A ferreertes kedveert a Pipo a csaj a mi kapcslatunkban!
Nem szeretnék
Nebukjámeg!
Ma várna a gyár, de megyek vizsgázni... Úgyhogy kihasználom és rákészülök lelkileg
Neked nem kéne suliba lenni?
Na basszus.. Akkor ezt most benéztem...
Jó reggelt!

-Ha maga lenne a férjem, mérget tennék a kávéjába!
-Ha maga lenne a feleségem, meg is innám!............
Én senkinek sem vagyok a felesége.
Ne kakaskodjatok már Pipi és Pipiné (Bogyóné?)
Szia Pipacs!
Tudom, milyen gondolatok vannak a kifejezés mögött, és nem egészen értek egyet a gondolatmeneteddel.
Túlságosan leegyszerűsíted. Szerintem nem igaz, hogy a lelki szegények csak az élet szép oldalát képesek látni. Az viszont igaz, hogy buták.
Engem meg nem kell sajnálni, mert nem vagyok vak.
Neked viszont úgy látom, nagyon nem mindegy, ki hogy néz ki. Biztos ezért választottad Fazit barátnődül.
Jo reggelt trogerek!
3. Első dobogós helyezésem!
Szerbusz slipike
"boldogok a lelki szegények"
kifejtem én ezt neked, hogy értsd
Tehát mindegy milyen sz@r az élet a saját maga világában élő együgyüeknek ez így is nagy boldogság.
Ők csak az élet szép oldalát képesek látni a többiről nem vesznek tudomást(tehát STUPIDOK)
Bogyesz esetében azt mondtad mindegy, hogy néz ki téged ez nem érdekel
Ebben az esetben feltételezem mind két szemedre 100%-ban vagy vak ezért nem érdekel, ki hogy néz ki sajnálom
Viszont így bogyesznek marad egy sansza és nem áruljuk el, hogy Ő egy göndőr néger, kínai aprófarokkal...
1.Jó reggelt.
Jóccaát!
jó éjt
Jó éjt !
Jó éjt!
Nagyon szívesen mentem volna. Legközelebb előbb értesíts, hogy legyen időm összeszedni magam meg minden mást is. Mondjuk legkésőbb előző este, mer félreérthető jeleket adtál vagyis én félreértelmeztem őket.
S nagyon rendes tőled, hogy elvittél volna.