Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én szeretem a Jimyt de azért meg utálom hogy mindig igaza van ha tanácsot kérek tőle volt már hogy lebeszélt 12-es ről és milyen igaza vót a vén pipásnak
*leesek. A röhögéstől már ragozni se tudok.
Nemáááá.... hát leesik a szíkrűűű....
A Devlá égessen meg, én a vasvelláva mindíg lémárádok a képrűű.
Szerintem nem illett ide a bemondás, ezért kértem, hogy fejtse ki.
akko még opelom vót én má akko is főnöksz vótam
a nagy és tapasztalt öreg be mondásai .....................de sokszor igaz az a baj
Jáááááj, ezen mindjárt besírok.
Fasza a régi béemvéd.
uuuuu téleg meg montam neki a rendes nevem(Lakatos Elemér)és raktam a családru képet.............azóta eeeeeeetünt ........................
Ezt most fejtsd ki bővebben.
"Boldogok a lelki szegények............"
Én már láttam képet Bogyeszről, és nem fogok elszaladni. Ha az a csaj elszaladt, akkor jobb is úgy.

A férfi nemnél egyébként sem az számít elsősorban, hogy hogy néz ki valaki. A külső és az anyag leginkább a mai világ betegsége. Egy férfi esetében sokkal többet számít, hogy férfi tud-e maradni vagy papucs lesz belőle, és hogy hogy tud bánni egy nővel.

Én imádom Bogyeszt , felrakhatsz róla akármennyi képet.
zsuskaaaaaaaaaaaaaa
Szólj a Zsuzskának, hogy azt írja amit mondasz, ma má megin össze vissza ír.
kivóta?
na majd csak menyünk el Pipiékhez kötösen meg kérdezem itt lakik a medve család brum-brum
Nyár elején írogatott ide egy hölgy, nagy volt a szerelem a bogyesz és közte, míg nem tettünk fel képet a bogyeszről.
Azóta nem halottunk a hölgy felől.
Biztos, hogy jó munkát végeztél.
be ütöm én neked a B-oszlopot
Na működött a szád-beütő?
szia fél óra alatt végeztem velük semmi bonyolult nincs benne már csak a helyére kell tenni a blokkot és ha nem főzi a vizet,nem törik a gyürü,nem csattog a csapágy.....................akko jó munkát végeztem
Puszi Nyuszi! Merre jártál? Hogy vannak a számok?
Már aki persze, gndolom, nem alszik még mindenki.