Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy 10 es a plexi Szeki! Polikarbonát!
Himinek is az van!
Igen dpd postával bármit küldök bárhová! Mindeg hétfő a kawánál a rendelés ha addig nem szólsz csak rá egy hét múlva lehet rendelni ismét
üdv mindenkinek meg jöttek a cuccok megyek büvölni
Értem!

Kanizsai vagyok, csak Pécsen megoldható az átvétel? Postával mennyi lenne?

Megvárom fizetést, ha addig nem találok használtat, akkor hozatok veled egyet.
a kawasaki@steelhorsemotor. hu-ra kell írnom neked?

Köszi!

Ádám
Szia! Igen ez amit felcsavarozol a vázra
Szia!

Most látom, hogy nem jól fogalmaztam meg magam, jobb első lábtartó konzol kellene. az a ,,kis háromszög" fék és a lábtartórész nélkül.

Ez a 16980?

Előre is köszi!

Ádám
A 2000-es kilnencesen nem kell pucsítani 200-ig púpos plexivel. Én se vagyok kisebb nálad.
Nem az a bajuk, hanem az hogy inkább egyenesen szeretnek menni
A fékről ugye nem beszélünk
Tegnap majdnem az intenzíven aludtam. Mélyvénás trombózis gyanú...
na,akkor a japók rám méretezték!nekem jó a plexi,bár a lábamnak még igy is kicsit magas...
ezt dobta a genetika, míg a régi volt meg nem is érzékeltem, de ezen az új verdán vicc a plexi, a10r-en amivel mentem csak úgy jött a 250-en, igaz a kormány helyzete adta is a felállást, de ezen a 9-en jön a cúúg szemből
igy van!minek az a nagy magasság...
Nem kell olyan nagyra nőni.
Jó reggelt!
meg néztem a 2011-es 10R-t, na azt 160-as emberkékre és a wsb-k távra tervezték, na arra kíváncsi leszek hogy fogják majd hirdetni használtan, "megkímélve, túrázásra használtam- .
egy normálisabb tanktáskával be sem tudok pucsítani a 9-en , hát akkor a többi kisebb motoron hogy a jó francba lehet elbujdokolni.
basi mi pénz egy magas plexi erre a 2000-es 9-re, meee ha marad akkor a streetfighter módot kell folytatnom, ám én kurvára kilógok a gyári plexi mögűl, szépen eee-mosom kivaxolom oszt majd ecce az új tulajkának odaadom. szóval füstös vagy kék jöhetne szóba, és ha lehet nem ócccóka kéne annak valszeg nem híg a -nem leve - színe.
tegnap este mindent bele volt, most fúj a szél, és forgalom van nem lehet élesben nyomni, most csak eccerű motorkázás lenne, ha hét végén meg úgy lenne akkor arra lépek
csak vigyázz ne hogy át es a lovak másik oldalára
én meg lépek tesztelnyiiiiii
Bogyó ..akkor holnap de-t beszélünk pápá
én is megyek suliba mert nem voltam már 2hete
Bogyó ez jó
beszélünk most itt a tanár ..szünetbe jövök
oké azért tulzás,de jaja hát én tőlem csinálhatnánk csak hizzon még a Jimbó aszondja a Pipi szerinte van már 80-90kg de jó lenne ha elérne 100-120-at de meg szervezhetjük
oké minden Bogyókám ..komolyan akarsz disznótort szervezni
szijja
3.dik sziasztok....szép napot

Bogyó szia